на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

PUMA Патики RS-X
PUMA Патики RS-X
PUMA Патики RS-X
PUMA Патики RS-X
PUMA Патики RS-X
PUMA Патики RS-X
PUMA Патики RS-X
PUMA Патики RS-X
PUMA Патики RS-X
PUMA Патики RS-X
PUMA

PUMA Патики RS-X

код на производ: 390776-03
8.190 MKD
8.190 MKD
4.505 MKD
Заштеда: 3.685 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 42
 • 45
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

PUMA RS-X се машки lifestyle патики со модерен дизајн. Ретро силуетата на овие патики се враќа со прогресивни естетски и аголни детали, надополнети со прекривки од нубук и антилопа. Патиките се со плиток профил со класични врвки. Лесниот среден ѓон обезбедува одлично амортизирање и обезбедува пријатноста и удобност што ја заслужувате. Логото на Puma јасно покажува на кој светски познат спортски бренд му верувате, а јазичето и јазикот на петата го олеснуваат облекувањето и соблекувањето. Флексибилниот гумен ѓон обезбедува одлично држење и го продолжува животниот век на овие патики. Овие патики се синоним за стил кој им пркоси на границите.
Спецификација:

 • Машки lifestyle патики
 • Класично врвкање
 • Плиток профил
 • Лого на PUMA
 • Јазик и јазиче за пети
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За мажи
  Бренд PUMA
  Возраст За возрасни

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 393787-01
  5.912 MKD
  Заштеда 20%
  7.390 MKD
  големина
  41
  42
  42.5
  43
  44
  44.5
  45
  46
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 392719-03
  6.952 MKD
  Заштеда 20%
  8.690 MKD
  големина
  41
  42
  42.5
  43
  44
  44.5
  45
  46
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики 392718-01
  6.952 MKD
  Заштеда 20%
  8.690 MKD
  големина
  41
  42
  42.5
  43
  44
  44.5
  45
  46
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики 390776-10
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  6.791 MKD
  Заштеда 15%
  7.990 MKD
  големина
  40.5
  41
  42
  42.5
  43
  44
  44.5
  45
  46
  47
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 390048-08
  5.912 MKD
  Заштеда 20%
  7.390 MKD
  големина
  41
  42
  42.5
  43
  44
  45
  46
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 393266-01
  5.912 MKD
  Заштеда 20%
  7.390 MKD
  големина
  41
  42
  42.5
  43
  44
  44.5
  45
  46