на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Патики AF1 Impact
NIKE Патики AF1 Impact
NIKE Патики AF1 Impact
NIKE Патики AF1 Impact
NIKE Патики AF1 Impact
NIKE Патики AF1 Impact
NIKE Патики AF1 Impact
NIKE Патики AF1 Impact
NIKE Патики AF1 Impact
NIKE Патики AF1 Impact
NIKE

NIKE Патики AF1 Impact

код на производ: FD0677-100
7.790 MKD
6.232 MKD
4.985 MKD
Заштеда: 2.805 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 40
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

NIKE AF1 IMPACT се детски lifestyle патики за тинејџери, иконски дизајн со модерен пресврт. Овие патики го подигнуваат нивото на квалитетот и модерен дизајн на повисоко ниво. Тие му даваат разигран пресврт на класичниот дизајн на кошаркарски патики. Патиките се со плиток профил со класични врвки и перфорации на прстите кои овозможуваат одлична прозрачност. Логото Swoosh јасно зборува за вашата љубов кон брендот. Гумениот ѓон, покрај одличното држење, обезбедува и издржливост на овие патики. Облечете ги овие модерни патики, со суптилен спортски стил, кои се совршени за комбинирање со која било облека и започнете да го запознавате новиот ден. Спецификација:

 • Детски lifestyle патики за тинејџери
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Среден ѓон од пена
 • Лого на Swoosh
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол Kids
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Дуксер FD2979-063
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.872 MKD
  Заштеда 20%
  6.090 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XL
  XS

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FV0369-001
  7.032 MKD
  Заштеда 20%
  8.790 MKD
  големина
  3.5Y
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FV0361-001
  7.592 MKD
  Заштеда 20%
  9.490 MKD
  големина
  3.5Y
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FJ4607-100
  6.592 MKD
  Заштеда 25%
  8.790 MKD
  големина
  4.5Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y