на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

ASICS Патики Gel-Quantum 180 Vii
ASICS Патики Gel-Quantum 180 Vii
ASICS Патики Gel-Quantum 180 Vii
ASICS Патики Gel-Quantum 180 Vii
ASICS Патики Gel-Quantum 180 Vii
ASICS Патики Gel-Quantum 180 Vii
ASICS Патики Gel-Quantum 180 Vii
ASICS Патики Gel-Quantum 180 Vii
ASICS Патики Gel-Quantum 180 Vii
ASICS Патики Gel-Quantum 180 Vii
ASICS

ASICS Патики Gel-Quantum 180 Vii

код на производ: 1201A631-007
9.890 MKD
9.890 MKD
7.912 MKD
Заштеда: 1.978 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 44
 • 44.5
  44.5
 • 45
 • 46
  46
 • 46.5
  46.5
 • 47
  47
 • 48
  48
 • 48.5
  48.5
 • 49
  49
 • 49.5
  49.5
 • 50.5
  50.5
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 39.5
  39.5
 • 40
  40
 • 40.5
  40.5
 • 41.5
 • 42
 • 42.5
 • 43.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Asics GEL-QUANTUM 180 VII се машки lifestyle патики кои се комбинација на футуристичка форма со напредни технологии применети во внатрешноста на моделот. Горниот дел е редизајниран со материјал што дише и што придонесува за вентилација и удобност. Дизајнирани се така што совршено се вклопуваат во која било ваша облека едноставно и без размислување. Технологијата GEL е структурирана да ја подобри апсорпцијата во областа на газиштето. Обликот SCUTOID на овие патики ви овозможува да се движите поприродно за време на која било од вашите секојдневни активности.
Спецификација:

 • Машки патики
 • Врвки
 • Горен прозрачен дел

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За мажи
  Бренд ASICS
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Патики 1201A050-023
  7.432 MKD
  Заштеда 20%
  9.290 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  12.5
  13
  13.5
  14
  14.5
  15
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5