на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Патики Grand Court
adidas Патики Grand Court
adidas Патики Grand Court
adidas Патики Grand Court
adidas Патики Grand Court
adidas Патики Grand Court
adidas Патики Grand Court
adidas Патики Grand Court
adidas Патики Grand Court
adidas Патики Grand Court
adidas

adidas Патики Grand Court

код на производ: GY4768
Šifra proizvođača: LKK33
2.088 MKD
2.088 MKD
1.670 MKD
Заштеда: 418 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 23
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas GRAND COURT 2.0 детските унисекс патики имаат елегантен изглед инспириран од тенисот од 70-тите. Класичниот стил на овие патики се одликува со мек, лесен горен дел и препознатливи adidas пруги. Гумениот ѓон е флексибилен и обезбедува одлично прилепување на различни површини, за мазни и сигурни чекори. Горниот дел на овие патики содржи најмалку 50% рециклиран материјал.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врвки
 • Горен дел од синтетичка кожа
 • Синтетичка внатрешност
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За девојчиња
  Бренд adidas
  Возраст За бебе

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики FU7712
  Prosecna ocena:
  glas
  3
  glasa
  3
  adidas SUPERSTAR се унисекс детски патики со ретро изглед, наменети за секојдневно носе...
  4.309 MKD
  Заштеда 10%
  4.788 MKD
  големина
  3
  3-
  4
  4-
  5
  5-