на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Патики Zoom Air Fire
NIKE Патики Zoom Air Fire
NIKE Патики Zoom Air Fire
NIKE Патики Zoom Air Fire
NIKE Патики Zoom Air Fire
NIKE Патики Zoom Air Fire
NIKE Патики Zoom Air Fire
NIKE Патики Zoom Air Fire
NIKE

NIKE Патики Zoom Air Fire

код на производ: DV1129-001
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Nike Zoom Air Fire се женски lifestyle патики, кои доаѓаат во модерен и атрактивен дизајн. Горниот дел на моделот е изработен од комбинација на кожа, синтетичка кожа и текстил, а патиките се прицврстени со врвки. Патиките имаат единица Zoom Air во петицата која обезбедува одлична поддршка за стапалото и помага да се ублажи ударот при секој чекор. Имаат и гумен ѓон кој обезбедува одлично држење на различни површини и обезбедува стабилност при носење. Патиките Nike Zoom Air Fire се погодни за трчање и други активности како што се тренинг или секојдневно носење. Удобни се и лесни, што ги прави идеален избор за спортски активности или лежерни комбинации.
Спецификација:

 • Женски патики
 • Врвки
 • Плиток профил
 • Лого Nike
 • Гумен ѓон
 • Горен прозрачен дел

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За жени
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Дуксер DQ6840-133
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.192 MKD
  Заштеда 20%
  6.490 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер DQ5860-615
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.592 MKD
  Заштеда 20%
  4.490 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер CW4298-602
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.323 MKD
  Заштеда 35%
  8.190 MKD
  големина
  M
  S
  XS

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Патики DX9176-106
  6.890 MKD
  големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FV0951-100
  8.090 MKD
  големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5