на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Патики AIR MAX PLUS
NIKE Патики AIR MAX PLUS
NIKE Патики AIR MAX PLUS
NIKE Патики AIR MAX PLUS
NIKE Патики AIR MAX PLUS
NIKE Патики AIR MAX PLUS
NIKE Патики AIR MAX PLUS
NIKE Патики AIR MAX PLUS
NIKE

NIKE Патики AIR MAX PLUS

код на производ: CD0609-019
10.190 MKD
10.190 MKD
7.133 MKD
Заштеда: 3.057 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 33
 • 27.5
 • 28.5
 • 28
 • 30
 • 29.5
 • 31.5
 • 31
 • 32
 • 24
 • 33.5
 • 35.5
 • 35
 • 36.5
 • 36
 • 38
 • 37.5
 • 39
 • 38.5
 • 40
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike AIR MAX PLUS се детски liefstyle патики за поголеми деца, наменети за малите модничарки кои сакаат парчиња од линијата Air. Моделот на патики е инспириран од дивиот свет на плажа и океанот. Дизајнот и живите бои веднаш го привлекуваат вниманието на игралиштето, на тренинг и на училиште. Во визуелно искуство, средниот ѓон ја оцртува опашката на кит, а преклопи на прстите се знак на палми и бранови. Оригинално дизајнирана за трчање, единицата Air Max во петицата и предниот дел обезбедува постојана пријатност и удобност. Брановидните линии на дизајнот се инспирирани од зајдисонцата на плажа. Гумениот ѓон со флексибилни жлебови обезбедува подобра влечна сила додека децата скокаат, трчаат и го менуваат темпото.
Спецификација:

 • Детски lifestyle патики за поголеми деца
 • Единица за воздух за воздух
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За момчиња
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Дуксер FD3285-010
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.090 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер DD8637-010
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.790 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL

  слични производи