на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Патики Blazer Low Platform
NIKE Патики Blazer Low Platform
NIKE Патики Blazer Low Platform
NIKE Патики Blazer Low Platform
NIKE Патики Blazer Low Platform
NIKE Патики Blazer Low Platform
NIKE Патики Blazer Low Platform
NIKE Патики Blazer Low Platform
NIKE Патики Blazer Low Platform
NIKE Патики Blazer Low Platform
NIKE

NIKE Патики Blazer Low Platform

код на производ: DM9464-001
Prosečna ocena:
7.090 MKD
7.090 MKD
5.672 MKD
Заштеда: 1.418 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 42
 • 42.5
 • 43
 • 44
 • 44.5
 • 45.5
 • 3.5
  3.5
 • 4
  4
 • 4.5
  4.5
 • 35
 • 36
 • 36.5
 • 37.5
 • 38
 • 38.5
 • 39
 • 40
 • 40.5
 • 41
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike Blazer Low Platform е женска lifestyle патика со иконски дизајн со модерен пресврт. Издигнете се над стереотипите на секојдневието и погледнете го светот околу вас од повисока перспектива со овие Nike патики со ѓон на ниска платформа. Горниот дел обезбедува удобност, издржливост и добро дишење. Подигнатиот среден ѓон со двојни детали, покрај доброто амортизирање, дава и самодоверба и решителност. Шарениот дизајн на овие патики го зголемува бројот на комбинации на облека. Патиките се со плиток профил со класични врвки и логото на Најк. Вулканизирана конструкција го спојува надворешниот ѓон со средниот ѓон за аеродинамичен изглед и чувство. Цврстиот гумен ѓон со шема на шевронен обезбедува одлично држење и додава ретро изглед. Бидете храбри и облечете ги овие модерни Nike патики и појавете се на улица како жена со многу самодоверба и стил.
Спецификација:

 • Женски lifestyle патики
 • Подигнат среден ѓон
 • Шарени дизајн
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Лого на Nike
 • Вулканизирана конструкција
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За жени
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Прикажаните оцени се добиени исклучиво од корисниците кои купиле производ на buzzsneakers.mk.

  • Magdalena
   Magdalena

   Најдобри досега

   22.04.2023. 16:36

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Дуксер CW4298-063
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  8.290 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер DQ5858-346
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.490 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL

  слични производи