на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NIKE Патики Sky Jordan 1
NIKE Патики Sky Jordan 1
NIKE Патики Sky Jordan 1
NIKE Патики Sky Jordan 1
NIKE Патики Sky Jordan 1
NIKE Патики Sky Jordan 1
NIKE Патики Sky Jordan 1
NIKE Патики Sky Jordan 1
NIKE Патики Sky Jordan 1
NIKE Патики Sky Jordan 1
NIKE

NIKE Патики Sky Jordan 1

код на производ: BQ7196-016
Prosečna ocena:
4.290 MKD
4.290 MKD
3.861 MKD
Заштеда: 429 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 27
  27
 • 1C
  1C
 • 2.5C
  2.5C
 • 17
 • 3.5C
  3.5C
 • 18.5
 • 4.5C
  4.5C
 • 19.5
 • 5.5C
  5.5C
 • 21
 • 6.5C
  6.5C
 • 22
  22
 • 7.5C
  7.5C
 • 24
  24
 • 8.5C
  8.5C
 • 25
  25
 • 9.5C
  9.5C
 • 26
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike Sky Jordan 1 е унисекс бебешка патика со познат изглед. Неверојатно лесни, овие патики ќе донесат совршена удобност и спортски стил на најмладите членови на тимот на Nike. Патиките имаат ремен во средината што го зацврстува глуждот и го олеснува облекувањето и соблекувањето. Горниот дел од вистинската и синтетичка кожа им дава класичен изглед, од една страна, додека од друга страна ги прави издржливи и лесни за одржување. Дизајнот на овие Nike Sky Jordan 1, кои се и убави и удобни, е секогаш во мода. Имаат мека пена основа која обезбедува целодневна удобност. Тие исто така го имаат логото „ Sky Jordan “ на предната страна. Гумениот ѓон обезбедува одлично држење, што е особено важно за бебињата кои учат да одат. Спецификација:

 • Бебешки патичиња
 • Појас во средината
 • Горен дел од вистинска и синтетичка кожа
 • Плиток профил
 • Лого на „ Sky Jordan “

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За момчиња
  Бренд NIKE
  Возраст За бебе
  Прикажаните оцени се добиени исклучиво од корисниците кои купиле производ на buzzsneakers.mk.

  • Aleksandar
   Aleksandar

   19.03.2023. 14:34

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Патики 553560-065
  6.390 MKD
  големина
  1.5Y
  10.5
  11.5
  11C
  12.5
  12C
  13.5
  13C
  1Y
  2.5Y
  2Y
  3.5Y
  3Y
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Патики DQ8423-301
  7.090 MKD
  големина
  1.5Y
  10.5
  11.5
  11C
  12.5
  12C
  13.5
  13C
  1Y
  2.5Y
  2Y
  3.5Y
  3Y
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Патики CJ4092-100
  7.790 MKD
  големина
  1.5Y
  10.5
  11.5
  11C
  12.5
  12C
  13.5
  13C
  1Y
  2.5Y
  2Y
  3.5Y
  3Y
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Патики CJ4092-001
  7.790 MKD
  големина
  1.5Y
  10.5
  11.5
  11C
  12.5
  12C
  13.5
  13C
  1Y
  2.5Y
  2Y
  3.5Y
  3Y
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Патики DV1623-001
  5.290 MKD
  големина
  1.5Y
  10.5
  11.5
  11C
  12.5
  12C
  13.5
  13C
  1Y
  2.5Y
  2Y
  3.5Y
  3Y
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Патики 943345-020
  8.271 MKD
  Заштеда 10%
  9.190 MKD
  големина
  1.5Y
  10.5
  11.5
  11C
  12.5
  12C
  13.5
  13C
  1Y
  2.5Y
  2Y
  3.5Y
  3Y
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y