на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

CONVERSE Патики RUN STAR MOTION SP CX
CONVERSE Патики RUN STAR MOTION SP CX
CONVERSE Патики RUN STAR MOTION SP CX
CONVERSE Патики RUN STAR MOTION SP CX
CONVERSE Патики RUN STAR MOTION SP CX
CONVERSE Патики RUN STAR MOTION SP CX
CONVERSE Патики RUN STAR MOTION SP CX
CONVERSE Патики RUN STAR MOTION SP CX
CONVERSE Патики RUN STAR MOTION SP CX
CONVERSE Патики RUN STAR MOTION SP CX
CONVERSE

CONVERSE Патики RUN STAR MOTION SP CX

код на производ: A03924C
8.790 MKD
8.790 MKD
8.790 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 36.5
  • 37
  • 37.5
  • 38
  • 39
  • 39.5
  • 40
  • 41.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Основната поделба Обувки
Пол Unisex
Бренд CONVERSE
Возраст За возрасни

слични производи

Sačuvano u omiljne
Патики A05137C
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
8.190 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
13
3.5
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики 171545C
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
7.490 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
13
3
3.5
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5