на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

CONVERSE Патики Chuck 70 Plus
CONVERSE Патики Chuck 70 Plus
CONVERSE Патики Chuck 70 Plus
CONVERSE Патики Chuck 70 Plus
CONVERSE Патики Chuck 70 Plus
CONVERSE Патики Chuck 70 Plus
CONVERSE Патики Chuck 70 Plus
CONVERSE Патики Chuck 70 Plus
CONVERSE Патики Chuck 70 Plus
CONVERSE Патики Chuck 70 Plus
CONVERSE

CONVERSE Патики Chuck 70 Plus

код на производ: A00916C
Prosečna ocena:
7.490 MKD
7.490 MKD
5.243 MKD
Заштеда: 2.247 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 44
 • 44.5
 • 45
 • 46
 • 46.5
 • 48
 • 36
 • 36.5
 • 37
 • 37.5
 • 38
 • 39
 • 39.5
 • 40
 • 41
 • 41.5
 • 42
 • 42.5
 • 43
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

CONVERSE Chuck 70 е унисекс lifestyle патика за целодневна и секојдневна удобност. Неочекувано ажурирање на класиката на сите времиња, Chuck 70 Plus комбинира иконски карактеристики со стил кој е доказ за иднината. Спојот на платно со мешана тежина доаѓа заедно со задебелени, асиметрични линии за изглед што остава впечаток. Врзаната гума и логото на глуждот ги насочуваат сите погледи кон вас, додека врвната влошка ви помага да останете лесни на вашите нозе.
Спецификација:

 • Унисекс патики
 • Горен дел од платно
 • Гумен ѓон
 • Лого на Converse

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол Unisex
  Бренд CONVERSE
  Возраст За возрасни
  Прикажаните оцени се добиени исклучиво од корисниците кои купиле производ на buzzsneakers.mk.

  • Sezer
   Sezer

   19.06.2023. 16:24

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1