на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Reebok Патики Classic Leather
Reebok Патики Classic Leather
Reebok Патики Classic Leather
Reebok Патики Classic Leather
Reebok Патики Classic Leather
Reebok Патики Classic Leather
Reebok Патики Classic Leather
Reebok Патики Classic Leather
Reebok Патики Classic Leather
Reebok Патики Classic Leather
Reebok

Reebok Патики Classic Leather

код на производ: GY0953
5.590 MKD
5.590 MKD
4.472 MKD
Заштеда: 1.118 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 43
 • 44
 • 44.5
 • 45
 • 45.5
 • 46
 • 47
 • 48
 • 48.5
 • 49
 • 50
 • 34.5
 • 35
 • 36
 • 36.5
 • 37.5
 • 38.5
 • 39.5
 • 40
 • 40.5
 • 41
 • 42
 • 42.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

REEBOK Classic Leather се машки lifestyle патики инспирирани од дизајнот на патики за трчање од осумдесеттите. Горниот дел е мек и лесен, изработен од кожа и дава удобност и леснотија на вашите стапала. Средниот ѓон EVA ја зголемува удобноста со лесното амортизирање, давајќи ви ја пријатноста и удобноста што ја заслужувате. Остри линии и цврсти бои го олеснуваат нивното усогласување со остатокот од вашата гардероба. Патиките се со плиток профил со класични врвки. Слободно може да се каже дека овие машки кожени патики се платно за вашиот стил. Уживајте во стариот добар класик на Reebok со овие патики. Толку свежо. Така намалено. Единственото нешто што треба да направите е да ги врзете и да трчате или да прошетате низ градските улици. Гумениот ѓон обезбедува одлично држење и дава сигурност на вашиот чекор. Нивната едноставност ви овозможува смело да го комбинирате остатокот од вашата гардероба и да бидете запаметени додека крстарите по градските улици.
Спецификација:

 • Машки lifestyle патики
 • Кожен горен дел
 • Плиток профил
 • Врвки
 • ЕВА среден ѓон
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол Unisex
  Бренд Reebok
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики GW5926
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  3.354 MKD
  Заштеда 40%
  5.590 MKD