на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

adidas Патики GRAND COURT Minnie
adidas Патики GRAND COURT Minnie
adidas Патики GRAND COURT Minnie
adidas Патики GRAND COURT Minnie
adidas Патики GRAND COURT Minnie
adidas Патики GRAND COURT Minnie
adidas Патики GRAND COURT Minnie
adidas Патики GRAND COURT Minnie
adidas Патики GRAND COURT Minnie
adidas Патики GRAND COURT Minnie
adidas

adidas Патики GRAND COURT Minnie

код на производ: GY6628
2.288 MKD
2.288 MKD
1.373 MKD
Заштеда: 915 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 22
 • 25
 • 26
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Сè е позабавно со пријателите, па затоа на adidas GRAND COURT Minnie детските патики за бебиња и девојчиња се наоѓаат ликовите на Дизни Мини Маус и Пата. Цврстиот гумен ѓон обезбедува добро прилепување за малите и живи стапала. Велкро ремените овозможуваат брзо облекување и соблекување бидејќи малите немаат време за губење. Немојте да се изненадите кога и нивните најдобри пријатели сакаат ваков пар патики. Горништето на adidas GRAND COURT Minnie детските патики содржи најмалку 50% рециклиран материјал.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Велкро лепенки
 • Синтетичко горниште
 • Текстилна внатрешност
 • Гумен ѓон
 • ©Disney

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол Kids
  Бренд adidas
  Возраст За бебе

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Патики HQ8754
  4.688 MKD
  големина
  1
  1-
  10-K
  10K
  11-K
  11K
  12-K
  12K
  13-K
  13K
  2
  2-
  3
  3-
  4
  4-
  5
  5-
  6
  6-
  Sačuvano u omiljne
  Патики GY6629
  2.070 MKD
  Заштеда 20%
  2.588 MKD
  големина
  1
  1-
  10-K
  10K
  11-K
  11K
  12-K
  12K
  13-K
  13K
  2
  2-
  3
  3-
  4
  4-
  5
  5-
  6
  6-
  Sačuvano u omiljne
  Патики GW4066
  4.790 MKD
  Заштеда 20%
  5.988 MKD
  големина
  1
  1-
  10-K
  10K
  11-K
  11K
  12-K
  12K
  13-K
  13K
  2
  2-
  3
  3-
  4
  4-
  5
  5-
  6
  6-