на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

ASICS Патики Lyte Classic
ASICS Патики Lyte Classic
ASICS Патики Lyte Classic
ASICS Патики Lyte Classic
ASICS Патики Lyte Classic
ASICS Патики Lyte Classic
ASICS Патики Lyte Classic
ASICS Патики Lyte Classic
ASICS Патики Lyte Classic
ASICS Патики Lyte Classic
ASICS

ASICS Патики Lyte Classic

код на производ: 1201A477-001
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Надградувајќи се на естетиката на патиките GEL-LYTE™ III, овие машки патики Asics LYTE CLASSIC се изработени со детали кои оддаваат почит на архивите на Asics. Заедно со ретро брендирање на јазикот и петицата, овие патики се направени од антилопа и мрежести материјали кои имплементираат перфорирани делови во пределот на прстите. Комплетни со EVA™ во средниот ѓон, овие патики се направени да промовираат удобност и поддршка во секое време. Повикувајќи се на деталите од наследството на Asics, овие машки патики LYTE CLASSIC се појавуваат како нова силуета со урбана привлечност.
Спецификација:

 • Машки патики
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Врв од антилопа
 • ЕВА среден ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За мажи
  Бренд ASICS
  Возраст За возрасни

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 1203A268-102
  6.952 MKD
  Заштеда 20%
  8.690 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики 1201A879-020
  6.923 MKD
  Заштеда 30%
  9.890 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики 1201A173-124
  3.752 MKD
  Заштеда 20%
  4.690 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5