на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NEW BALANCE Патики CT302
NEW BALANCE Патики CT302
NEW BALANCE Патики CT302
NEW BALANCE Патики CT302
NEW BALANCE Патики CT302
NEW BALANCE Патики CT302
NEW BALANCE Патики CT302
NEW BALANCE Патики CT302
NEW BALANCE Патики CT302
NEW BALANCE Патики CT302
NEW BALANCE

NEW BALANCE Патики CT302

код на производ: CT302LH
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Благодарение на спојот на перформанси и ненаметливоста, лежерна елеганција, машката lifestyle патика NEW BALANCE CT302 е израз на безвременскиот класичен стил. Користејќи го моделот за играње на теренот од 1980-тите како почетна точка, CT302 додава среден ѓон со сложена висина, преголема верзија на класичниот дизајн на надворешниот ѓон и гумена обвивка на прстите.
Спецификација:

 • Машки lifestyle патики
 • Мрежест горен дел / кожа од антилопа
 • Надворешна обвивка од Pro Court на прстите
 • Минијатурен текст NB на средниот ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол Unisex
  Бренд NEW BALANCE
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Дуксер UT23504-AGY
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.493 MKD
  Заштеда 30%
  4.990 MKD
  големина
  U1
  U2
  U3
  U4
  U5
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер UT23504-BK
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.493 MKD
  Заштеда 30%
  4.990 MKD
  големина
  U1
  U2
  U3
  U4
  U5
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер UT23504-SST
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.992 MKD
  Заштеда 20%
  4.990 MKD
  големина
  U1
  U2
  U3
  U4
  U5