на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

VANS Патики Sk8-Hi
VANS Патики Sk8-Hi
VANS Патики Sk8-Hi
VANS Патики Sk8-Hi
VANS Патики Sk8-Hi
VANS Патики Sk8-Hi
VANS Патики Sk8-Hi
VANS Патики Sk8-Hi
VANS

VANS Патики Sk8-Hi

код на производ: VN0A3TKNQXH
7.490 MKD
7.490 MKD
5.992 MKD
Заштеда: 1.498 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 38
 • 38.5
 • 39
 • 40
 • 40.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

VANS SK8-Hi е машка патика lifestyle со чисти дизајнерски линии и бескомпромисна удобност. Горниот дел е направен од врвни материјали за да го држите стапалото цврсто на место. Мекиот среден ѓон обезбедува супериорно амортизирање. Забавните и удобни Vans патики се дефинитивно патики со став кој ја содржи препознатливата класична линија Vans од страната на патиката. Патиките имаат длабок профил со издржлив гумен ѓон кој го продолжува животниот век на овие патики и дава сигурност на вашиот чекор со својот стисок. Облечете ги овие удобни патики и препуштете се на нови авантури.
Спецификација:

 • Машки lifestyle патики
 • Длабок профил
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За жени
  Бренд VANS
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Дуксер VN0A7YKFBEL
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.952 MKD
  Заштеда 20%
  6.190 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер VN0A7YKFBLK
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.190 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Патики VN0A5KRFB0B
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  3.703 MKD
  Заштеда 30%
  5.290 MKD
  големина
  35
  35.5
  36
  36.5
  37
  37.5
  38
  38.5
  39
  39.5
  40
  40.5
  41
  41.5
  42
  42.5
  43
  44
  44.5
  45
  Sačuvano u omiljne
  Патики VN0A4UUKA05
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  3.423 MKD
  Заштеда 30%
  4.890 MKD
  големина
  35
  35.5
  36
  36.5
  37
  37.5
  38
  38.5
  39
  39.5
  40
  40.5
  41
  41.5
  42
  42.5
  43
  44
  44.5
  45