на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Патики Jordan 1
NIKE Патики Jordan 1
NIKE Патики Jordan 1
NIKE Патики Jordan 1
NIKE Патики Jordan 1
NIKE Патики Jordan 1
NIKE Патики Jordan 1
NIKE Патики Jordan 1
NIKE Патики Jordan 1
NIKE Патики Jordan 1
NIKE

NIKE Патики Jordan 1

код на производ: AT3745-410
3.090 MKD
3.090 MKD
3.090 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 27
 • 1C
  1C
 • 2.5C
  2.5C
 • 17
 • 3.5C
  3.5C
 • 18.5
 • 4.5C
  4.5C
 • 19.5
 • 5.5C
  5.5C
 • 21
 • 6.5C
  6.5C
 • 22
 • 7.5C
  7.5C
 • 24
 • 8.5C
  8.5C
 • 25
 • 9.5C
  9.5C
 • 26
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

"Со едноставни странични ленти со велкро, детските патики Nike Jordan 1 ги чуваат малите стапала безбедни додека лесно се лизгаат и исклучуваат. Флексибилниот ѓон овозможува лесен и удобен чекор, а изгледа пријатно за мали стапала. Подарете му на вашето малечко незаборавен стил од мали нозе со патичињата за бебиња Jordan 1 Kids.
Спецификација:

 • Полудлабок профил
 • Странични велкро ремени
 • Флексибилен ѓон"

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол Kids
  Бренд NIKE
  Возраст За бебе
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  слични производи