на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Патики RETROPY F90
adidas Патики RETROPY F90
adidas Патики RETROPY F90
adidas Патики RETROPY F90
adidas Патики RETROPY F90
adidas Патики RETROPY F90
adidas Патики RETROPY F90
adidas Патики RETROPY F90
adidas Патики RETROPY F90
adidas Патики RETROPY F90
adidas

adidas Патики RETROPY F90

код на производ: HP2200
Šifra proizvođača: LSH79
Prosečna ocena:
6.188 MKD
6.188 MKD
4.950 MKD
Заштеда: 1.238 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 44 2/3
 • 45 1/3
 • 46
 • 46 2/3
 • 47 1/3
 • 48
 • 48 2/3
 • 49 1/3
 • 50
 • 50 2/3
 • 51 1/3
 • 39 1/3
 • 40
 • 40 2/3
 • 41 1/3
 • 42
 • 42 2/3
 • 43 1/3
 • 44
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas RETROPY F90 машките lifestyle патики се инспирирани од изгледот на патиките за трчање. Ретро и модерни детали го истакнуваат вашиот урбан стил. Без разлика дали сте на патеката или на градските улици, подгответе се да го искористите денот. Мекиот средниот ѓон EVA ја одржува вашата зафатена енергија, додека системот на Torsion Bar во ѓонот обезбедува поддршка и стабилност на стапалото. Издржливиот мрежест горен дел е вистинската комбинација на издржливост и флексибилност. Тие се направени од најмалку 50% рециклирана содржина. Спецификација:

 • Машки lifestyle патики
 • Плиток профил
 • Врвки
 • ЕВА среден ѓон
 • Систем Torsion Bar
 • Состав на горниот дел: текстил
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За мажи
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Прикажаните оцени се добиени исклучиво од корисниците кои купиле производ на buzzsneakers.mk.

  • Jovica
   Jovica

   02.06.2023. 16:06

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Дуксер IL2490
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.588 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер IM4496
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.288 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL

  слични производи