на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

VANS Патики Classic Slip-On
VANS Патики Classic Slip-On
VANS Патики Classic Slip-On
VANS Патики Classic Slip-On
VANS Патики Classic Slip-On
VANS Патики Classic Slip-On
VANS Патики Classic Slip-On
VANS Патики Classic Slip-On
VANS Патики Classic Slip-On
VANS Патики Classic Slip-On
VANS

VANS Патики Classic Slip-On

код на производ: VN000EYEW00
5.390 MKD
5.390 MKD
4.312 MKD
Заштеда: 1.078 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 35
 • 35.5
 • 36
 • 36.5
 • 37
 • 37.5
  37.5
 • 38
 • 38.5
 • 39
 • 39.5
  39.5
 • 40
 • 40.5
 • 41
 • 41.5
 • 42
 • 42.5
 • 43
 • 44
 • 44.5
 • 45
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

VANS Classic Slip-On е машка lifestyle патика дизајнирана за ваше задоволство. Горниот дел изработен од врвен материјал нежно го обвиткува вашето стапало, а во исто време му ја дава потребната цврстина. Мекиот среден ѓон обезбедува супериорно амортизирање. Забавните и удобни Vans патики се дефинитивно патики со став кој ја содржи препознатливата класична линија Vans од страната на патиката. Патиките имаат плиток профил со издржлив гумен ѓон кој го продолжува животниот век на овие патики и дава сигурност на вашиот чекор со својот стисок. Започнете да запознавате нов ден и нови авантури во овие модерни патики.
Спецификација:

 • Машки lifestyle патики
 • Плиток профил
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол Unisex
  Бренд VANS
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara