на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NIKE Патики Air Max 90 Toggle SE
NIKE Патики Air Max 90 Toggle SE
NIKE Патики Air Max 90 Toggle SE
NIKE Патики Air Max 90 Toggle SE
NIKE Патики Air Max 90 Toggle SE
NIKE Патики Air Max 90 Toggle SE
NIKE Патики Air Max 90 Toggle SE
NIKE Патики Air Max 90 Toggle SE
NIKE Патики Air Max 90 Toggle SE
NIKE Патики Air Max 90 Toggle SE
NIKE

NIKE Патики Air Max 90 Toggle SE

код на производ: DQ6948-100
4.890 MKD
4.890 MKD
3.912 MKD
Заштеда: 978 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 21
 • 22
 • 25
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike Air Max 90 Toggle SE патики за машки бебиња затоа што најмладите членови ja заслужуваат удобноста која Air ја нуди. Моделот е инспириран од детската имагинација. Интересните графики и животинскиот принт носи отпечатоци од шепи и детали кои наликуваат на крзно за да ја поттикнат креативноста и авантурата на вашето малечко. Следете ги трагите на малите стапала додека лазат и ги прават првите чекори. Комбинацијата на горниот дел од вистинска и синтетичка кожа дава класичен изглед и обезбедува издржливост додека момчињата го откриваат светот околу себе и ги развиваат своите вештини. Обликуваните синтетички делови на петицата и јазикот обезбедуваат стабилност за развој на стапалата. Max Air единицата и меката пена обезбедуваат лесно чувство. Едноставниот систем на лесно преклопување остава повеќе време за игра.
Спецификација:

 • Lifestyle патики за машки бебиња
 • Плиток профил
 • Max Air единица и мека пена во ѓонот
 • Состав на горништето: вистинска кожа и синтетика
 • Гумени засилувања на прстите и петата

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За момчиња
  Бренд NIKE
  Возраст За бебе

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Патики 943345-020
  9.190 MKD
  големина
  1.5Y
  10.5
  11.5
  11C
  12.5
  12C
  13.5
  13C
  1Y
  2.5Y
  2Y
  3.5Y
  3Y
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Патики DX5805-600
  6.690 MKD
  големина
  1.5Y
  10.5
  11.5
  11C
  12.5
  12C
  13.5
  13C
  1Y
  2.5Y
  2Y
  3.5Y
  3Y
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Патики DV1621-001
  7.790 MKD
  големина
  1.5Y
  10.5
  11.5
  11C
  12.5
  12C
  13.5
  13C
  1Y
  2.5Y
  2Y
  3.5Y
  3Y
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Патики FB8035-001
  9.190 MKD
  големина
  1.5Y
  10.5
  11.5
  11C
  12.5
  12C
  13.5
  13C
  1Y
  2.5Y
  2Y
  3.5Y
  3Y
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y