на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Патики Air Max Plus GS
NIKE Патики Air Max Plus GS
NIKE Патики Air Max Plus GS
NIKE Патики Air Max Plus GS
NIKE Патики Air Max Plus GS
NIKE Патики Air Max Plus GS
NIKE

NIKE Патики Air Max Plus GS

код на производ: FB8027-001
9.890 MKD
9.890 MKD
6.923 MKD
Заштеда: 2.967 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 33
 • 10.5
  10.5
 • 11.5
  11.5
 • 28
 • 12.5
  12.5
 • 29.5
 • 13.5
  13.5
 • 31
 • 32
 • 34
 • 33.5
 • 35.5
 • 35
 • 36.5
 • 36
 • 38
 • 37.5
 • 39
 • 38.5
 • 40
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike Air Max Plus патиките за млади се врвен спортски модел кој комбинира модерен дизајн и исклучителна функционалност. Овие патики се идеални за активни млади луѓе кои спортуваат и сакаат да имаат патики кои обезбедуваат супериорна поддршка и удобност при трчање, скокање и други активности. Патиките се направени од врвни материјали кои обезбедуваат долготрајност и издржливост. Горниот дел е изработен од мрежест материјал кој овозможува прозрачност и удобност, додека ѓонот е изработен од квалитетна гума која обезбедува одлична влечна сила и стабилност. Технологијата Nike Air во петицата обезбедува оптимална удобност и стабилност при трчање и други активности. Уникатниот дизајн на моделот Air Max Plus додава спортски изглед кој сигурно ќе им се допадне на сите активни луѓе.
Спецификациja:

 • Врвки
 • Гумен ѓон
 • Мрежест горен дел
 • Nike Air технологија

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол Kids
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Дуксер FD2979-010
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.090 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1