на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Патики Air Max Flyknit Racer Next Nature
NIKE Патики Air Max Flyknit Racer Next Nature
NIKE Патики Air Max Flyknit Racer Next Nature
NIKE Патики Air Max Flyknit Racer Next Nature
NIKE Патики Air Max Flyknit Racer Next Nature
NIKE Патики Air Max Flyknit Racer Next Nature
NIKE Патики Air Max Flyknit Racer Next Nature
NIKE Патики Air Max Flyknit Racer Next Nature
NIKE Патики Air Max Flyknit Racer Next Nature
NIKE Патики Air Max Flyknit Racer Next Nature
NIKE

NIKE Патики Air Max Flyknit Racer Next Nature

код на производ: FD2764-001

Во рамките на EcoVision проектот, за вас ги издвоивме BUZZING GREEN моделите на познатите брендови, изработени од рециклирани, вегански, биоразградливи и други материјали кои допринесуваат за заштита и чување на животната средина.

11.990 MKD
11.990 MKD
8.992 MKD
Заштеда: 2.998 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 44
 • 44.5
 • 45
 • 45.5
 • 41
 • 42
 • 42.5
 • 43
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike Air Max Flyknit Racer Next Nature е машка патика lifestyle што ги спојува наследството и иновациите за да го надмине она што се очекува од линијата Air Max. Тие првично беа дизајнирани за трчање. Затоа, неверојатно лесното и воздушно предиво Flyknit се комбинира со меки перничиња Air Max. Горниот дел е направен од иновативен материјал за растегнување кој му дава поддршка на стапалото и прозрачност, додека изгледа добро. Речиси беспрекорниот дизајн го истакнува нивниот спортски изглед, а беспрекорната јака е исклучително мека и обезбедува дополнителна удобност. Деталите од мека синтетичка кожа додаваат допир на класика. Спецификација:

 • Машки lifestyle патики
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Среден ѓон од пена
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За мажи
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Дуксер DQ4801-722
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.233 MKD
  Заштеда 35%
  9.590 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер CU4489-330
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.217 MKD
  Заштеда 25%
  8.290 MKD
  големина
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер FB7921-330
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  8.790 MKD
  големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер FB7290-508
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.512 MKD
  Заштеда 20%
  6.890 MKD
  големина
  L
  XL

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FD5810-200
  12.190 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  12
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FB9619-001
  12.890 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики 553558-161
  8.990 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  12.5
  13
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FD5810-001
  12.190 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  12
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FB8883-200
  12.190 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  12.5
  13
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики DZ4353-003
  8.990 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  12.5
  13
  8
  8.5
  9
  9.5