на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

adidas Патики Superstar
adidas Патики Superstar
adidas Патики Superstar
adidas Патики Superstar
adidas Патики Superstar
adidas Патики Superstar
adidas Патики Superstar
adidas Патики Superstar
adidas Патики Superstar
adidas Патики Superstar
adidas

adidas Патики Superstar

код на производ: GV8863
4.088 MKD
4.088 MKD
2.862 MKD
Заштеда: 1.226 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 28.5
  28.5
 • 28
  28
 • 29
  29
 • 18
  18
 • 19
  19
 • 4-K
  4-K
 • 20
 • 22
 • 21
 • 23.5
  23.5
 • 23
  23
 • 25
 • 24
 • 26
 • 25.5
  25.5
 • 27
  27
 • 26.5
  26.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas Superstar се детски унисекс патики за бебиња. Тие се инспирирани од познатиот модел и 50-годишната традиција. Втиснати машнички и Hello Kitty на гумениот дел се посебна атракција која ќе го маѓепса вашето бебе. Горниот дел од синтетичка кожа нежно се обвиткува околу малите стапала, а во исто време ги комбинира удобноста и издржливоста што ја сакате за вашето бебе. Направени од низа рециклирани материјали со горен дел кој има најмалку 50% рециклирана содржина. Поставата OrthoLite® и влошката Adfit додаваат удобност и амортизирање. Патиките имаат плиток профил со велкро ремени кои овозможуваат лесно облекување и соблекување. Гумениот ѓон е еластичен, се прилепува на различни површини и обезбедува издржливо влечење во повеќе насоки, што е особено важно за бебињата кои допрва учат да одат. Дозволете вашето бебе да го почувствува квалитетот и удобноста на вашиот омилен бренд уште од првиот чекор.
Спецификација:

 • Детски унисекс патики за бебиња
 • OrthoLite® постава и Adifit влошка
 • Велкро ремени
 • Плиток профил
 • Hello Kitty на гумениот дел
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол Kids
  Бренд adidas
  Возраст За бебе
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Патики ID4281
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  3.750 MKD
  Заштеда 20%
  4.688 MKD
  големина
  1
  1-
  10-K
  11-K
  11K
  12-K
  12K
  13-K
  13K
  2
  2-
  3
  3-
  4
  4-
  5
  5-
  6
  6-
  7
  Sačuvano u omiljne
  Патики HQ6845
  4.390 MKD
  Заштеда 20%
  5.488 MKD
  големина
  1
  1-
  10-K
  10K
  11-K
  11K
  12-K
  12K
  13-K
  13K
  2
  2-
  3
  3-
  4
  4-
  5
  5-
  6
  6-
  Sačuvano u omiljne
  Патики HQ4364
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  3.670 MKD
  Заштеда 20%
  4.588 MKD
  големина
  1
  1-
  10-K
  10K
  11-K
  11K
  12-K
  12K
  13-K
  13K
  2
  2-
  3
  3-
  4
  4-
  5
  5-
  6
  6-