на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

ASICS Патики Lyte Classic
ASICS Патики Lyte Classic
ASICS Патики Lyte Classic
ASICS Патики Lyte Classic
ASICS Патики Lyte Classic
ASICS Патики Lyte Classic
ASICS Патики Lyte Classic
ASICS Патики Lyte Classic
ASICS Патики Lyte Classic
ASICS Патики Lyte Classic
ASICS

ASICS Патики Lyte Classic

код на производ: 1201A477-300
провери достапност
 • 44
  44
 • 44.5
  44.5
 • 45
  45
 • 46
  46
 • 46.5
  46.5
 • 47
  47
 • 48
  48
 • 48.5
  48.5
 • 49
  49
 • 49.5
  49.5
 • 50.5
  50.5
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 39.5
  39.5
 • 40
  40
 • 40.5
  40.5
 • 41.5
  41.5
 • 42
  42
 • 42.5
  42.5
 • 43.5
  43.5
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Надградувајќи се на естетиката на патиките GEL-LYTE™ III, овие машки патики Asics LYTE CLASSIC се изработени со детали кои оддаваат почит на архивите на Asics. Заедно со ретро брендирање на јазикот и петицата, овие патики се направени од велур и мрежести материјали кои имплементираат перфорирани делови во пределот на прстите. Комплетни со EVA™ во средниот ѓон, овие патики се направени да промовираат удобност и поддршка во секое време. Повикувајќи се на деталите од наследството на Asics, овие машки тренери LYTE CLASSIC се појавуваат како нова силуета со урбана привлечност.
Спецификација:

 • Машки патики
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Врв од антилопа
 • ЕВА среден ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За мажи
  Бренд ASICS
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Патики 1201A050-023
  7.432 MKD
  Заштеда 20%
  9.290 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  12.5
  13
  13.5
  14
  14.5
  15
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5