на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

CONVERSE Патики All Terrain
CONVERSE Патики All Terrain
CONVERSE Патики All Terrain
CONVERSE Патики All Terrain
CONVERSE Патики All Terrain
CONVERSE Патики All Terrain
CONVERSE Патики All Terrain
CONVERSE Патики All Terrain
CONVERSE Патики All Terrain
CONVERSE Патики All Terrain
CONVERSE

CONVERSE Патики All Terrain

код на производ: A00717C
8.490 MKD
8.490 MKD
5.943 MKD
Заштеда: 2.547 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 44
 • 44.5
 • 45
 • 46
 • 41
 • 42
 • 42.5
 • 43
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

CONVERSE ALL TERRAIN е унисекс, lifestyle патика направена за да нема погрешен начин. Оваа потпора на колекцијата Counter Climate е создадена за да се спротивстави на елементите, а рециклираните детали го предводат патот во изработката. Водоотпорен горен дел од платно, направен од околу 50% рециклирана содржина во комбинација со водоотпорна постава за да ги одржувате вашите стапала суви. Топлата постава помага да се задржи топлината, а подигнатата пета додава дополнителна топлина. Надворешниот ѓон со цврста гума направена од најмалку 36% рециклирана содржина е последното парче од сложувалката, што ве одржува безбедни додека се движите. All Star за сите временски услови.
Спецификација:

 • Унисекс патики
 • Вртење со Д-прстен со 100% рециклиран неапсорбирачки полиестер
 • OrthoLite влошка за дополнителна удобност
 • Водоотпорната внатрешна обвивка ги одржува стапалата суви
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол Unisex
  Бренд CONVERSE
  Возраст За возрасни

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Патики A05137C
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  8.190 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  13
  3.5
  4
  4.5
  5
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики 171545C
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  7.490 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  13
  3
  3.5
  4
  4.5
  5
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5