на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Патики Air Max 270
NIKE Патики Air Max 270
NIKE Патики Air Max 270
NIKE Патики Air Max 270
NIKE Патики Air Max 270
NIKE Патики Air Max 270
NIKE Патики Air Max 270
NIKE Патики Air Max 270
NIKE Патики Air Max 270
NIKE Патики Air Max 270
NIKE

NIKE Патики Air Max 270

код на производ: DZ5631-001
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Nike Air Max 270 патиките за тинејџери не престануваат да не импресионираат со нивната супер динамична силуета. Тие никогаш нема да исчезнат од улиците, бидејќи тие се патиките што сите ги сакаат. Нивниот врв е лесен, прозрачен и ви овозможува максимална удобност. Перфорираната внатрешна обвивка обезбедува свежина. Технологијата Max-Air ги намалува вибрациите и обезбедува максимална заштита на мускулите и зглобовите. Овие патики се олицетворение на урбаниот стил - тие се удобни, модерни и целосно прилагодени на урбаниот начин на живот. Спецификација:

 • Патики за тинејџери – Lifestyle
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Прозрачен и лесен горен дел
 • Max Air технологија

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол Kids
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:6
  Дуксер FD3285-063
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.090 MKD
  големина
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:6
  Дуксер FD3285-010
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.481 MKD
  Заштеда 10%
  6.090 MKD
  големина
  M
  S
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Дуксер FD2979-010
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.872 MKD
  Заштеда 20%
  6.090 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Дуксер FD2979-063
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.872 MKD
  Заштеда 20%
  6.090 MKD
  големина
  M
  S
  XS

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FQ6948-001
  7.490 MKD
  големина
  2.5Y
  3.5Y
  3Y
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FV5951-001
  6.490 MKD
  големина
  1.5Y
  1Y
  2.5Y
  2Y
  3.5Y
  3Y
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y