на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

ASICS Патики Lyte Classic
ASICS Патики Lyte Classic
ASICS Патики Lyte Classic
ASICS Патики Lyte Classic
ASICS Патики Lyte Classic
ASICS Патики Lyte Classic
ASICS

ASICS Патики Lyte Classic

код на производ: 1202A306-104
Prosečna ocena:
4.5
glasa
ocene
2
(Оцени)
4.990 MKD
4.990 MKD
3.493 MKD
Заштеда: 1.497 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 42
  42
 • 42.5
  42.5
 • 43.5
  43.5
 • 44
  44
 • 44.5
  44.5
 • 46
  46
 • 3.5
  3.5
 • 34.5
  34.5
 • 4.5
  4.5
 • 35.5
  35.5
 • 36
  36
 • 37
  37
 • 37.5
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 39.5
  39.5
 • 40
  40
 • 40.5
  40.5
 • 41.5
  41.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Надоврзувајќи се на естетиката на патиките GEL-LYTE™ III, овој женски модел Asics LYTE CLASSIC се изработени со детали што им оддаваат почит на архивите на Asic. Заедно со ретро брендирање на јазикот и петицата, овие патики се направени од антилопа и мрежести материјали кои имплементираат перфорирани делови во пределот на прстите. Комплетни со EVA™ во средниот ѓон, овие патики се направени да промовираат удобност и поддршка во секое време. Повикувајќи се на деталите од наследството на Asics, овие машки тренери LYTE CLASSIC се појавуваат како нова силуета со урбана привлечност.
Спецификација:

 • Женски патики
 • Плиток профил
 • Врвки
 • ЕВА ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За жени
  Бренд ASICS
  Возраст За возрасни
  Прикажаните оцени се добиени исклучиво од корисниците кои купиле производ на buzzsneakers.mk.

  • Катерина
   Катерина

   13.05.2023. 00:22
  • Marija
   Marija

   26.02.2023. 14:43

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Патики 1202A024-100
  4.232 MKD
  Заштеда 20%
  5.290 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  13
  3.5
  4
  4.5
  5
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5