на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

CONVERSE Патики Run Star Motion
CONVERSE Патики Run Star Motion
CONVERSE Патики Run Star Motion
CONVERSE Патики Run Star Motion
CONVERSE Патики Run Star Motion
CONVERSE Патики Run Star Motion
CONVERSE Патики Run Star Motion
CONVERSE Патики Run Star Motion
CONVERSE Патики Run Star Motion
CONVERSE Патики Run Star Motion
CONVERSE

CONVERSE Патики Run Star Motion

код на производ: A00875C
7.490 MKD
7.490 MKD
5.243 MKD
Заштеда: 2.247 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 36.5
 • 37
 • 38
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

CONVERSE Run Star Motion се унисекс, lifestyle модел на патики. Еволуција на нашата најпопуларна платформа досега, Run Star Hike, новиот Run Star Motion го носи вашиот стил уште подалеку. Иконската платнена патика доаѓа во комплет со храбар, претеран, двобоен ѓон и брановиден среден ѓон за навистина уникатен изглед. Ултра удобната влошка од пена CX обезбедува врвна удобност и поддршка, додека елементите на наследството, како што се апсолутно препознатливиот шев со ѕвезда на глуждовите, се наведнуваат на наследството на Converse. Спецификација:

 • Унисекс патики
 • Гумен ѓон
 • Горно платно
 • Врвки
 • Лого на CONVERSE

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол Unisex
  Бренд CONVERSE
  Возраст За возрасни

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Патики A05137C
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  8.190 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  13
  3.5
  4
  4.5
  5
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики 171545C
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  7.490 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  13
  3
  3.5
  4
  4.5
  5
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5