на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

CONVERSE Патики Run Star Legacy Cx
CONVERSE Патики Run Star Legacy Cx
CONVERSE Патики Run Star Legacy Cx
CONVERSE Патики Run Star Legacy Cx
CONVERSE Патики Run Star Legacy Cx
CONVERSE Патики Run Star Legacy Cx
CONVERSE Патики Run Star Legacy Cx
CONVERSE Патики Run Star Legacy Cx
CONVERSE

CONVERSE Патики Run Star Legacy Cx

код на производ: A00869C
Prosečna ocena:
6.890 MKD
6.890 MKD
5.512 MKD
Заштеда: 1.378 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 44
  44
 • 44.5
  44.5
 • 45
  45
 • 46
  46
 • 46.5
  46.5
 • 48
  48
 • 36
  36
 • 36.5
 • 37
 • 37.5
 • 38
 • 39
 • 39.5
 • 40
 • 41
 • 41.5
 • 42
  42
 • 42.5
  42.5
 • 43
  43
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

CONVERSE Run Star Legacy CX се унисекс длабоки патики за секојдневно уживање. Најновата верзија на најпродаваниот Run Star Hike, Run Star Legacy CX комбинира смел стил на платформа со врвна удобност. Лесниот среден ѓон и влошка CX ја зголемуваат удобноста, додека задниот дел од платформата овозможува полесно вклопување и поголема удобност при движење. Спецификација:

 • Унисекс патики
 • Гумен ѓон
 • Горно платно
 • Врвки
 • Длабок профил

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол Unisex
  Бренд CONVERSE
  Возраст За возрасни
  Прикажаните оцени се добиени исклучиво од корисниците кои купиле производ на buzzsneakers.mk.

  • Hristina
   Hristina

   Ekstra

   14.05.2023. 16:50

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Патики 172895C
  5.512 MKD
  Заштеда 20%
  6.890 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  13
  3
  3.5
  4
  4.5
  5
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики 171545C
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  5.992 MKD
  Заштеда 20%
  7.490 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  13
  3
  3.5
  4
  4.5
  5
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики 166800C
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  5.512 MKD
  Заштеда 20%
  6.890 MKD
  големина
  1
  1.5
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  12.5
  13
  13.5
  2
  2.5
  3
  3.5
  4
  4.5
  5
  5.5
  6
  7
  Sačuvano u omiljne
  Патики 168816C
  5.032 MKD
  Заштеда 20%
  6.290 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  13
  3
  3.5
  4
  4.5
  5
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики M9166C
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  3.512 MKD
  Заштеда 20%
  4.390 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  13
  3
  3.5
  4
  4.5
  5
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики M9696C
  3.951 MKD
  Заштеда 10%
  4.390 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  13
  3
  3.5
  4
  4.5
  5
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5