на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Патики Air Max Plus PS
NIKE Патики Air Max Plus PS
NIKE Патики Air Max Plus PS
NIKE Патики Air Max Plus PS
NIKE Патики Air Max Plus PS
NIKE Патики Air Max Plus PS
NIKE Патики Air Max Plus PS
NIKE Патики Air Max Plus PS
NIKE Патики Air Max Plus PS
NIKE Патики Air Max Plus PS
NIKE

NIKE Патики Air Max Plus PS

код на производ: FB8028-001
Prosečna ocena:
7.090 MKD
7.090 MKD
4.254 MKD
Заштеда: 2.836 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 33
 • 10.5
  10.5
 • 11.5
  11.5
 • 28
 • 12.5
  12.5
 • 29.5
 • 13.5
  13.5
 • 31
 • 32
 • 34
 • 33.5
 • 35.5
 • 35
 • 36.5
 • 36
 • 38
 • 37.5
 • 39
 • 38.5
 • 40
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Патиките Nike Air Max Plus се врвен спортски модел кој комбинира модерен дизајн со извонредна функционалност. Овие патики се совршени за активни деца и млади луѓе кои спортуваат, бидејќи обезбедуваат супериорна поддршка и удобност при трчање, скокање и други активности. Овие патики се направени од квалитетни материјали кои обезбедуваат удобност и издржливост. Мрежестиот горен дел овозможува дишење, додека ѓонот е изработен од квалитетна гума која обезбедува одлична влечна сила и стабилност. Патиките се опремени со Nike Air технологија, која овозможува оптимална удобност и стабилност при секое движење. Уникатниот дизајн на моделот Air Max Plus додава спортски изглед кој сигурно ќе им се допадне на децата и младите.
Спецификација:

 • Врвки
 • Мрежест горен дел
 • Гумен ѓон
 • Nike Air технологија

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол Kids
  Бренд NIKE
  Возраст Мали деца
  Прикажаните оцени се добиени исклучиво од корисниците кои купиле производ на buzzsneakers.mk.

  • Ilija STOJANOSKI
   Ilija STOJANOSKI

   Odlicen proizvod

   30.01.2023. 14:50

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1