на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

CONVERSE Патики Run Star Legacy Cx
CONVERSE Патики Run Star Legacy Cx
CONVERSE Патики Run Star Legacy Cx
CONVERSE Патики Run Star Legacy Cx
CONVERSE Патики Run Star Legacy Cx
CONVERSE Патики Run Star Legacy Cx
CONVERSE Патики Run Star Legacy Cx
CONVERSE Патики Run Star Legacy Cx
CONVERSE Патики Run Star Legacy Cx
CONVERSE Патики Run Star Legacy Cx
CONVERSE

CONVERSE Патики Run Star Legacy Cx

код на производ: A00853C
6.890 MKD
6.890 MKD
4.823 MKD
Заштеда: 2.067 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 44
 • 44.5
 • 45
 • 46
 • 46.5
 • 48
 • 36
 • 36.5
 • 37
 • 37.5
 • 38
 • 39
 • 39.5
 • 40
 • 41
 • 41.5
 • 42
 • 42.5
 • 43
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

CONVERSE Run Star Legacy CX се унисекс длабоки патики за секојдневно уживање. Најновата верзија на најпродаваниот Run Star Hike, Run Star Legacy CX комбинира смел стил на платформа со врвна удобност. Лесниот среден ѓон и влошка CX ја зголемуваат удобноста, додека задниот дел од платформата овозможува полесно вклопување и поголема удобност при движење. Спецификација:

 • Унисекс патики
 • Гумен ѓон
 • Горно платно
 • Врвки
 • Длабок профил

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол Unisex
  Бренд CONVERSE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1