на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

CONVERSE Патики Chuck 70
CONVERSE Патики Chuck 70
CONVERSE Патики Chuck 70
CONVERSE Патики Chuck 70
CONVERSE Патики Chuck 70
CONVERSE Патики Chuck 70
CONVERSE Патики Chuck 70
CONVERSE Патики Chuck 70
CONVERSE Патики Chuck 70
CONVERSE Патики Chuck 70
CONVERSE

CONVERSE Патики Chuck 70

код на производ: A02407C
6.890 MKD
6.890 MKD
5.512 MKD
Заштеда: 1.378 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 44
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

CONVERSE Chuck 70 е унисекс lifestyle патика за целодневна и секојдневна удобност. Неочекувано ажурирање на класиката на сите времиња, Chuck 70 комбинира иконски карактеристики со стил кој е доказ за иднината. Фузија на платно со мешана тежина се спојува со задебелени, асиметрични линии на петицата за изглед кој има влијание. Врзаната гума и логото на артиклот ги насочуваат сите погледи кон вас, додека врвната влошка ви помага да останете лесни на вашите нозе.
Спецификација:

 • Унисекс патики
 • Горно платно
 • Гумен ѓон
 • Лого на Converse

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол Unisex
  Бренд CONVERSE
  Возраст За возрасни

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Патики A05137C
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  8.190 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  13
  3.5
  4
  4.5
  5
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики 171545C
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  7.490 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  13
  3
  3.5
  4
  4.5
  5
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5