на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

CONVERSE Патики CTAS All Terrain - Skirt
CONVERSE Патики CTAS All Terrain - Skirt
CONVERSE Патики CTAS All Terrain - Skirt
CONVERSE Патики CTAS All Terrain - Skirt
CONVERSE Патики CTAS All Terrain - Skirt
CONVERSE Патики CTAS All Terrain - Skirt
CONVERSE Патики CTAS All Terrain - Skirt
CONVERSE Патики CTAS All Terrain - Skirt
CONVERSE

CONVERSE Патики CTAS All Terrain - Skirt

код на производ: A01381C
Prosečna ocena:
7.990 MKD
7.990 MKD
5.593 MKD
Заштеда: 2.397 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 44
 • 45
 • 46
 • 41
 • 42
 • 42.5
 • 43
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Длабоките патики во стилот на Converse CTAS All Terrain-Skirt се дизајнирани да бидат забележани и запаметени секогаш и секаде. Converse комбинира заштитни и топли материјали за вас креативците. Водоотпорната кожна конструкција ја отстранува влагата и ви помага да останете суви, додека внатрешната обвивка ве одржува топло. Рефлектирачките детали и врвките се инспирирани од планинарските чизми. Целосно новиот влечен ѓон е направен така што секогаш сте подготвени за секоја авантура на отворено. Влошката Ortholite носи целодневна удобност, додека логото на брендот го комплетира модерниот дизајн.
Спецификација:

 • Унисекс патики – lifestyle
 • Длабок профил
 • Врвки
 • Влошка Ortholite
 • Лого на Chuck Taylor
 • Кожен горен дел
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол Unisex
  Бренд CONVERSE
  Возраст За возрасни
  Остави оценка

  • Ѓорѓе Стефановски
   Ѓорѓе Стефановски

   18.12.2022. 14:34

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Патики A05137C
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  8.190 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  13
  3.5
  4
  4.5
  5
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики 171545C
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  7.490 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  13
  3
  3.5
  4
  4.5
  5
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5