на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

CONVERSE Патики Taylor
CONVERSE Патики Taylor
CONVERSE Патики Taylor
CONVERSE Патики Taylor
CONVERSE Патики Taylor
CONVERSE Патики Taylor
CONVERSE Патики Taylor
CONVERSE Патики Taylor
CONVERSE Патики Taylor
CONVERSE Патики Taylor
CONVERSE

CONVERSE Патики Taylor

код на производ: A01344C
5.790 MKD
5.790 MKD
4.632 MKD
Заштеда: 1.158 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 42
 • 42.5
 • 43
 • 43.5
 • 45
 • 45
 • 3.5
  3.5
 • 35.5
 • 35
 • 35.5
 • 36
 • 37
 • 37.5
 • 38
 • 38.5
 • 39
 • 40
 • 40.5
 • 41
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Converse CHUCK TAYLOR се женски lifestyle патики кои комбинираат класика и модерни детали. Сè започна во далечната 1957 година кога оригиналните кошаркарски патики Hig Top Chucks избегаа од теренот на улица и го запечатија нивниот статус на иконски секојдневни патики. Овие патики за секој ден не престануваат да ги освојуваат новите генерации, внимателно зачувувајќи ја љубовта на претходните. Моделот Converse CHUCK TAYLOR го слави наследството, комбинирајќи детали инспирирани од минатото со модерни трендови за удобност. Горниот дел изработен од вештачка кожа ќе ви овозможи неограничен комфор, а дијамантскиот принт на ѓонот овозможува одлично држење. Препознатливото лого јасно го истакнува вашиот спортски стил и вашата поврзаност со светски познат бренд. Облечете ги овие животински патики со класични врвки и прошетајте низ градските улици.
Спецификација:

 • Женски патики
 • Врвки
 • Полудлабок профил
 • Гумен ѓон
 • Горен дел од синтетичка кожа

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За жени
  Бренд CONVERSE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara