на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

CONVERSE Патики Chuck 70 Gore-Tex
CONVERSE Патики Chuck 70 Gore-Tex
CONVERSE Патики Chuck 70 Gore-Tex
CONVERSE Патики Chuck 70 Gore-Tex
CONVERSE Патики Chuck 70 Gore-Tex
CONVERSE Патики Chuck 70 Gore-Tex
CONVERSE Патики Chuck 70 Gore-Tex
CONVERSE Патики Chuck 70 Gore-Tex
CONVERSE Патики Chuck 70 Gore-Tex
CONVERSE Патики Chuck 70 Gore-Tex
CONVERSE

CONVERSE Патики Chuck 70 Gore-Tex

код на производ: A00725C
8.490 MKD
8.490 MKD
5.943 MKD
Заштеда: 2.547 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 44
 • 44.5
 • 45
 • 46
 • 46.5
  46.5
 • 48
  48
 • 36
  36
 • 36.5
  36.5
 • 37
  37
 • 37.5
  37.5
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 39.5
  39.5
 • 40
  40
 • 41
 • 41.5
  41.5
 • 42
  42
 • 42.5
 • 43
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

CONVERSE CHUCK 70 GORE-TEX се машки lifestyle патики за непоправливо добар стил. Иконски стил кој дава истражувачко чувство, Chuck 70 GORE-TEX High Top нуди идеали за дивината во оригинален дизајн од 1970-тите. Стилот Counter Climate се одликува со водоотпорен платнен горен дел направен со околу 50% рециклирана содржина, гумен ѓон направен со 36% рециклирана содржина од процесот на производство на обувки, плус водоотпорна GORE-TEX постава за да ве одржува суви. Платнените облоги инспирирани од чизмите, плус врвките што ја отстрануваат влагата, ги додаваат вибрациите за планинарење.
Спецификација:

 • Машки патики
 • Водоотпорна GORE-TEX постава
 • 100% рециклирани кружни врвки
 • OrthoLite влошка за дополнителна удобност
 • Водоотпорен горен дел од платно направен од околу 50% рециклирана содржина

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол Unisex
  Бренд CONVERSE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Патики A00869C
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  5.512 MKD
  Заштеда 20%
  6.890 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  13
  3.5
  4
  4.5
  5
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики 172895C
  5.512 MKD
  Заштеда 20%
  6.890 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  13
  3
  3.5
  4
  4.5
  5
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики 171545C
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  5.992 MKD
  Заштеда 20%
  7.490 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  13
  3
  3.5
  4
  4.5
  5
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики 166800C
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  5.512 MKD
  Заштеда 20%
  6.890 MKD
  големина
  1
  1.5
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  12.5
  13
  13.5
  2
  2.5
  3
  3.5
  4
  4.5
  5
  5.5
  6
  7
  Sačuvano u omiljne
  Патики 168816C
  5.032 MKD
  Заштеда 20%
  6.290 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  13
  3
  3.5
  4
  4.5
  5
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики M9166C
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  3.512 MKD
  Заштеда 20%
  4.390 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  13
  3
  3.5
  4
  4.5
  5
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5