на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

ASICS Патики Japan
ASICS Патики Japan
ASICS Патики Japan
ASICS Патики Japan
ASICS Патики Japan
ASICS Патики Japan
ASICS Патики Japan
ASICS Патики Japan
ASICS Патики Japan
ASICS Патики Japan
ASICS

ASICS Патики Japan

код на производ: 1202A024-100
5.290 MKD
5.290 MKD
5.290 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 42
 • 42.5
 • 43.5
 • 44
 • 44.5
 • 46
 • 3.5
  3.5
 • 34.5
 • 4.5
  4.5
 • 35.5
 • 36
 • 37
 • 37.5
 • 38
 • 39
 • 39.5
 • 40
 • 40.5
 • 41.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Asics JAPAN се женски спортски патики за секојдневно носење. Класичниот дизајн ASICS создава посебно ниво на спортска елеганција. Овие патики можете да ги носите во комбинација со панталони, фармерки, тренерки. Тие секогаш ќе бидат забележани. Едноставните линии и изборот на бои ги прават елегантни и впечатливи. Изработени се од мешавина на природна и синтетичка кожа. ASICS е посебна спортска приказна.
Спецификација:

 • Женски патики
 • Плиток профил
 • Гумен ѓон
 • Врвки

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За жени
  Бренд ASICS
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara