на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Патики Oznova
Патики Oznova
Патики Oznova
Патики Oznova
Патики Oznova
Патики Oznova
Патики Oznova
Патики Oznova
Патики Oznova
Патики Oznova

Патики Oznova

код на производ: GY7048
Šifra proizvođača: LJA30
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

adidas OZNOVA се модерни машки lifestyle патики, дизајнирани за удобност и комфор. Сакате нешто необично? Ви ги предлагаме овие adidas патики со потполно вонземски ДНК. Текстилниот и кожниот горен дел ви ја даваат удобноста која ја заслужувате. Суптилните линии на овие патики кои светат во темнина ја претставуваат кожата на вонземјаните. Adiplus перничињата и EVA влошките се тука за совршена удобност и амортизација, а воедно обезбедуваат чувство на одење по облаци. Направени се од делумно рециклирана содржина од производен отпад. Разноврсни, ултра-удобни со дизајн толку необичен што изгледа како да доаѓа од иднината овие патики ќе станат вашиот омилен сојузник. Искомбиирајте ги со други adidas спортски парчиња, за дневна доза на неочекуваното.

 • Спецификација:
 • Машки патики – lifestyle
 • Горен дел: текстил и кожа
 • Плиток профил
 • Adiplus перничиња
 • Рефлектирачки елементи
 • Делумно рециклирана содржина
 • Врвки
 • Гумен ѓон

 • КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Дуксер IB7404
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.991 MKD
  Заштеда 25%
  3.988 MKD
  големина
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер DV7802-901
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.417 MKD
  Заштеда 25%
  5.890 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер JCLJU123518-181
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.909 MKD
  Заштеда 45%
  5.290 MKD
  големина
  S
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер FD3285-010
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.872 MKD
  Заштеда 20%
  6.090 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XL
  XS

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FD5810-200
  12.190 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  12
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FB9619-001
  12.890 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики 553558-161
  8.990 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  12.5
  13
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FD5810-001
  12.190 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  12
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Патики CT3839-110
  6.890 MKD
  големина
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FV3981-100
  7.490 MKD
  големина
  3.5Y
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y