на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Патики Superstar
adidas Патики Superstar
adidas Патики Superstar
adidas Патики Superstar
adidas Патики Superstar
adidas Патики Superstar
adidas Патики Superstar
adidas Патики Superstar
adidas Патики Superstar
adidas Патики Superstar
adidas Патики Superstar
adidas Патики Superstar
adidas Патики Superstar
adidas Патики Superstar
adidas Патики Superstar
adidas Патики Superstar
adidas

adidas Патики Superstar

код на производ: GW4066
Šifra proizvođača: LIX46
5.988 MKD
5.988 MKD
4.191 MKD
Заштеда: 1.797 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 33
 • 33.5
 • 28.5
 • 28
 • 30
 • 29
 • 31
 • 30.5
 • 32
 • 31.5
 • 34
 • 35
 • 35.5
 • 36
 • 36 2/3
 • 37 1/3
 • 38
 • 38 2/3
 • 39 1/3
 • 40
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas Superstar се детски унисекс патики. Тие се инспирирани од познатиот модел и педесет годишната традиција. Интересното кај овие патики е што можете да го добиете она што сте го купиле, а може да биде малку поинаку. Се зависи од вас. Кога сакате промена, само отстранете го горниот дел од патиките и носете класични патики Superstar. Удобноста е непроменета и врвна. Синтетичкиот и текстилниот горен дел нежно се обвиткува околу вашите стапала, а во исто време ги комбинира удобноста и издржливоста што ја сакате. Направени од низа рециклирани материјали со горен дел кој има најмалку 50% рециклирана содржина. Овој модел се одликува се со плиток профил и класични врвки. Надворешниот ѓон од гума е еластичен и прилагодлив на различни површини и обезбедува издржливо влечење во повеќе насоки. Добијте ја вашата доза на adidas стил со овие функционални и удобни патики.
Спецификација:

 • Унисекс детски патики
 • Врвки
 • Плиток профил
 • Шарени логоа
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол Kids
  Бренд adidas
  Возраст Мали деца
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  слични производи