на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

ACBC Патики Missoni Basket High
ACBC Патики Missoni Basket High
ACBC Патики Missoni Basket High
ACBC Патики Missoni Basket High
ACBC Патики Missoni Basket High
ACBC Патики Missoni Basket High
ACBC Патики Missoni Basket High
ACBC Патики Missoni Basket High
ACBC Патики Missoni Basket High
ACBC Патики Missoni Basket High
ACBC

ACBC Патики Missoni Basket High

код на производ: SHMISBH201
провери достапност
 • 35
  35
 • 35.5
  35.5
 • 36
  36
 • 36.5
  36.5
 • 37
  37
 • 37.5
  37.5
 • 38
  38
 • 38.5
  38.5
 • 39
  39
 • 39.5
  39.5
 • 40
  40
 • 40.5
  40.5
 • 41
  41
 • 41.5
  41.5
 • 42
  42
 • 42.5
  42.5
 • 43
  43
 • 44
  44
 • 44.5
  44.5
 • 45
  45
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

ACBC BASKET HIGH унисекс кошаркарски патики се реинтерпретиран модел на патики кој е создаден како резултат на соработката помеѓу ACBC и познатиот бренд Missoni. Иконскиот модел на патики дизајниран од Отавио Мисони во текот на 90-тите е оживеан и модернизиран со одржливи материјали, со цел да се создадат луксузни патики со најголем процент на „зелени“ материјали на пазарот. Толку интересен и необичен, нивниот дизајн ќе ве направи во центарот на вниманието каде и да се појавите. Однесете ги на теренот или градските улици, комбинирајте ги со еднакво кул гардероба и покажете дека можете да бидете и урбани и одговорни кон природата. Горниот дел од целосно рециклирани материјали го носи препознатливиот принт Missoni кој ги збогатува едноставните линии на дизајнот на овие патики. Перфорираниот горен дел дава свежина и удобност, па можете да ги носите на и надвор од теренот. Длабокиот профил на патиката и вградениот отвор нудат одлично чувство во постудените денови, а комбинацијата од памучната внатрешност, шарата од рециклирана пена и ѓонот од рециклиран гумен ги прават овие патики исклучително удобни. Добро чувство што се гледа.
Спецификација:

 • Длабок профил
 • Врвки
 • Рециклиран горен дел
 • Перфорации на горниот дел
 • Памучна внатрешност
 • Рециклиран гумен ѓон
 • Користете влажна крпа за чистење
 • Користете мека четка за да ја отстраните прашината и исушената кал
 • Не перете во машина за перење

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол Unisex
  Бренд ACBC
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Патики SHEG200
  7.032 MKD
  Заштеда 20%
  8.790 MKD
  големина
  39
  39.5
  40
  40.5
  41
  41.5
  42
  42.5
  43
  43.5
  44
  44.5
  45
  45.5
  4546
  46
  46.5
  47
  47.5
  48