на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

ACBC Патики Xnxxup
ACBC Патики Xnxxup
ACBC Патики Xnxxup
ACBC Патики Xnxxup
ACBC Патики Xnxxup
ACBC Патики Xnxxup
ACBC Патики Xnxxup
ACBC Патики Xnxxup
ACBC Патики Xnxxup
ACBC Патики Xnxxup
ACBC

ACBC Патики Xnxxup

код на производ: SHACBXUP120
9.390 MKD
9.390 MKD
6.573 MKD
Заштеда: 2.817 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 40
 • 41
 • 42
 • 43
 • 44
 • 45
 • 46
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Унисекс патиките за животен стил ACBC ECO RUN комбинираат класичен дизајн со рециклирани материјали, фрлајќи сосема ново светло на приказната за одржливоста. Горниот дел во контрастни бои е заокружен со метална нијанса и детали направени од рециклиран материјал RePET® со логото на брендот. Удобни и разновидни, овие патики ќе го подигнат вашиот урбан стил на ново ниво. Едноставните линии на дизајнот се подобрени со детали како врвки и рециклиран среден ѓон. Грижата за природната средина ненаметливо додава допир на елеганција на спортскиот стил на овие патики. Комбинирајте ги со што сакате, тоа кул чувство ќе биде присутно во секој момент. Станете дел од тимот кој ги поттикнува промените.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врвки
 • Горниот дел изработен од веганска основа и бесплатен Bio™ рециклиран материјал (дрвени влакна, калциум карбонат, рециклиран полиуретан, рециклиран полиестер)
 • Внатрешност од органски памук
 • TPU засилување во пределот на петицата
 • Среден ѓон од рециклирана EVA пена
 • Гумен ѓон
 • Чистење со влажен хром и сапун со нежни движења
 • За посилни дамки, користете мека четка
 • Не перете во машина за перење

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол Unisex
  Бренд ACBC
  Возраст За возрасни

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Патики SHEG200
  6.153 MKD
  Заштеда 30%
  8.790 MKD
  големина
  39
  39.5
  40
  40.5
  41
  41.5
  42
  42.5
  43
  43.5
  44
  44.5
  45
  45.5
  46
  46.5
  47
  47.5
  48