на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Патики Air Force 1 Low Retro
NIKE Патики Air Force 1 Low Retro
NIKE Патики Air Force 1 Low Retro
NIKE Патики Air Force 1 Low Retro
NIKE Патики Air Force 1 Low Retro
NIKE Патики Air Force 1 Low Retro
NIKE Патики Air Force 1 Low Retro
NIKE Патики Air Force 1 Low Retro
NIKE Патики Air Force 1 Low Retro
NIKE Патики Air Force 1 Low Retro
NIKE

NIKE Патики Air Force 1 Low Retro

код на производ: DM0576-101
10.590 MKD
10.590 MKD
10.590 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 44
 • 44.5
 • 45
 • 45.5
 • 46
 • 47
 • 47.5
 • 48
 • 48.5
 • 49
 • 49.5
 • 36
 • 36.5
 • 37.5
 • 38
 • 38.5
 • 39
 • 40
 • 40.5
 • 41
 • 42
 • 42.5
 • 43
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Кажете им „да“ на машките lifestyle патики Nike AIR FORCE 1 LOW RETRO, кои сакате да ги носите до крајот на животот. Враќајќи се на оригиналните материјали и задржувајќи го сето она што најмногу го сакате – класичната кожна конструкција и совршената доза на кошаркарски стил, овие патики слават икона на секојдневната мода. Првично дизајниран за кошаркарски перформанси, единицата за воздух обезбедува траен комфор, додека гумениот надворешен ѓон обезбедува влечење и издржливост.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Вртење
 • Кожен горен дел
 • Nike Air амортизирање
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За мажи
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Дуксер CU4489-063
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  8.290 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер DX0566-013
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.890 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL

  слични производи