на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

ACBC Патики Evergreen
ACBC Патики Evergreen
ACBC Патики Evergreen
ACBC Патики Evergreen
ACBC Патики Evergreen
ACBC Патики Evergreen
ACBC Патики Evergreen
ACBC Патики Evergreen
ACBC Патики Evergreen
ACBC Патики Evergreen
ACBC

ACBC Патики Evergreen

код на производ: SHACBEVE205
8.790 MKD
8.790 MKD
6.153 MKD
Заштеда: 2.637 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 40
 • 42
 • 43
 • 44
 • 45
 • 46
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Кога сакате да бидете кул, префрлете се во унисекс патиките на ACBC EVERGREEN и станете дел од тимот што ги поттикнува промените. Направени од одржливи и 100% материјали без животни, овие патики се нашиот херој модел. Класичен, а сепак толку необичен и интересен. Нивните едноставни дизајнерски линии се подобрени со детали како врвки од јута и прекривка на потпетица во контрастна боја, која дискретно го носи логото на брендот. Ѓонот направен од гума и гранули од рециклирана гума не само што нуди стабилност, туку и дава допир на софистицираност. Можете лесно да ги комбинирате со вашите секојдневни модни комбинации, без разлика дали сте љубители на спортот или на полежерен стил. Доброто чувство што го даваат е видливо на вас.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врвки
 • Топ направен од бесплатен Bio™ рециклиран материјал (дрвени влакна, калциум карбонат, рециклиран полиуретан, рециклиран полиестер)
 • Влошки од плута
 • Внатрешност од органски памук
 • Рециклирано засилување во пределот на петицата
 • шари од рециклирана PU пена
 • Ѓон од гума и гранули од рециклирана гума
 • Избегнувајте користење сунѓери за време на чистењето
 • Користете мека четка за да ја отстраните прашината и остатоците
 • Не перете во машина за перење

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол Unisex
  Бренд ACBC
  Возраст За возрасни

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Патики SHEG200
  6.153 MKD
  Заштеда 30%
  8.790 MKD
  големина
  39
  39.5
  40
  40.5
  41
  41.5
  42
  42.5
  43
  43.5
  44
  44.5
  45
  45.5
  46
  46.5
  47
  47.5
  48