на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Патики Air Huarache Crater PRM
NIKE Патики Air Huarache Crater PRM
NIKE Патики Air Huarache Crater PRM
NIKE Патики Air Huarache Crater PRM
NIKE Патики Air Huarache Crater PRM
NIKE Патики Air Huarache Crater PRM
NIKE Патики Air Huarache Crater PRM
NIKE Патики Air Huarache Crater PRM
NIKE Патики Air Huarache Crater PRM
NIKE Патики Air Huarache Crater PRM
NIKE Патики Air Huarache Crater PRM
NIKE Патики Air Huarache Crater PRM
NIKE

NIKE Патики Air Huarache Crater PRM

код на производ: DQ5013-001
9.890 MKD
9.890 MKD
6.428 MKD
Заштеда: 3.462 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 44
 • 45
 • 46
 • 41
 • 42
 • 42.5
 • 43
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike AIR HUARACHE CRATER PRM машките патики го издржаа тестот на времето и останаа популарни од своето деби. Препознатливата силуета од 90-тите години на минатиот век ги доближува класичните спортски патики до парчињата кои се дел од урбаната мода. Редизајнираниот модел носи футуристички изглед во форма на кафез на петицата и издолжен јазик за полесно облекување. Nike AIR HUARACHE CRATER PRM изгледа совршено и се вклопува уште подобро, гушкајќи го стапалото и обезбедувајќи ја потребната удобност. Препознатливото Nike Air перниче, првично дизајнирано за трчање со високи перформанси, обезбедува удобност. Во комбинација со плетениот горен дел во форма на шаховска табла даваат неверојатно чувство. Средниот Crater Foam ѓон додава спортски, но софистициран изглед и стабилност. Вашите стапала го заслужуваат најдоброто, затоа не им го ускратувајте правото на бескомпромисна удобност. Внатрешноста на патиката се обвиткува околу целото стапало како чорап за да постигне персонализирано вклопување. Гумениот ѓон обезбедува издржливост и сигурно прилепување на површина.
Спецификација:

 • Машки lifestyle патики
 • Внатрешност налик на чорап
 • Crater Foam среден ѓон
 • Врвки
 • Издолжен јазик
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За мажи
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер CU4505-825
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.543 MKD
  Заштеда 30%
  6.490 MKD
  големина
  M
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер DX0566-113
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.134 MKD
  Заштеда 40%
  6.890 MKD
  големина
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Дуксер FB7290-508
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.823 MKD
  Заштеда 30%
  6.890 MKD
  големина
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:12
  Дуксер FB7921-063
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.593 MKD
  Заштеда 25%
  8.790 MKD
  големина
  2XL
  XL

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FJ3459-160
  9.690 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  12
  12.5
  13
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FJ3458-160
  10.390 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  12
  12.5
  13
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Патики 921826-021
  12.890 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  13
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FB9658-102
  10.890 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  8
  8.5
  9
  9.5