на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NEW BALANCE Патики 550
NEW BALANCE

NEW BALANCE Патики 550

код на производ: BB550PB1
Prosečna ocena:
9.290 MKD
9.290 MKD
9.290 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 44.5
 • 45
 • 45.5
 • 46.5
 • 36
 • 37
 • 37.5
 • 40
 • 41.5
 • 42
 • 42.5
 • 43
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Машките lifestyle патики NEW BALANCE 550 потекнуваат од 1989 година, кога оставија импресивен белег на кошаркарските терени ширум светот. По првото издание тие беа архивирани, а од 2021 година повторно се достапни. NB 550 стана глобален моден фаворит. Ниската, рационализирана силуета на 550 потсетува на грубиот дизајн од доцните 80-ти, додека мрежест горниот дел од антилопа е класичен изглед за секоја ера.
Спецификација:

 • Машки патики - lifestyle
 • Плиток профил
 • Мрежест горен дел / кожа од антилопа
 • Издржлив, нелизгачки гумен ѓон
 • Прилагодливи врвки

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За мажи
  Бренд NEW BALANCE
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер MT23565-PHM
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.268 MKD
  Заштеда 25%
  5.690 MKD
  големина
  L
  M
  S
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер MT23565-TOB
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.268 MKD
  Заштеда 25%
  5.690 MKD
  големина
  L
  M
  S
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер MT33559-ACK
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.992 MKD
  Заштеда 20%
  4.990 MKD
  големина
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер MT33559-MS
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.493 MKD
  Заштеда 30%
  4.990 MKD
  големина
  2XL
  M
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер MT33550-NWG
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.193 MKD
  Заштеда 30%
  5.990 MKD
  големина
  L
  M
  XL

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики MS327CBW
  5.992 MKD
  Заштеда 20%
  7.490 MKD
  големина
  10
  10.5
  11.5
  5
  5.5
  6
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики BB550HA1
  9.290 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  4
  4.5
  5
  5.5
  6
  6.5
  7
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики MS327CTB
  Prosecna ocena:
  glas
  3
  glasa
  3
  7.490 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  13
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5