на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Reebok Патики Club C Geo Mid
Reebok Патики Club C Geo Mid
Reebok Патики Club C Geo Mid
Reebok Патики Club C Geo Mid
Reebok Патики Club C Geo Mid
Reebok Патики Club C Geo Mid
Reebok Патики Club C Geo Mid
Reebok Патики Club C Geo Mid
Reebok Патики Club C Geo Mid
Reebok Патики Club C Geo Mid
Reebok

Reebok Патики Club C Geo Mid

код на производ: GZ2235
7.690 MKD
7.690 MKD
5.383 MKD
Заштеда: 2.307 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 41
 • 42
 • 42.5
 • 43
 • 44
 • 13
  13
 • 3.5
  3.5
 • 4
  4
 • 4.5
  4.5
 • 35
 • 35.5
 • 36
 • 37
 • 37.5
 • 38
 • 38.5
 • 39
 • 40
 • 40.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

REEBOK Club C Geo Mid женските lifestyle патики се дизајнирани за вашето уживање. Погледнете го светот од повисока перспектива во овие патики на платформа. Ултра модерни, ултра удобни! Комбинацијата на материјали, луксузниот велур и кожното горниште ви ја даваат пријатноста и удобноста што ја заслужувате. Двојниот среден ѓон, покрај тоа што ви дава различна перспектива, додава удобност и обезбедува лесно амортизирање. Газиштето на надворешниот ѓон, штитникот од кал и средно засечената потпетица ја истакнуваат атрактивната надворешност. Патиките се одликуваат со плиток профил и класични врвки. Неутралната палета на бои на овие модерни женски патики гарантира лесно комбинирање со остатокот од вашата гардероба. Единственото нешто што треба да направите е да ги врзете и да го започнете новиот ден со нови авантури. Гумениот ѓон обезбедува одлично прилепување и додава самодоверба на вашиот чекор.
Спецификација:

 • Женски патики – lifestyle
 • Горниште: луксузен велур и кожа
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Двоен среден ѓон
 • Заштитник од кал
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За жени
  Бренд Reebok
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  слични производи