на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Патики Air Force 1 Pixel
NIKE Патики Air Force 1 Pixel
NIKE Патики Air Force 1 Pixel
NIKE Патики Air Force 1 Pixel
NIKE Патики Air Force 1 Pixel
NIKE Патики Air Force 1 Pixel
NIKE Патики Air Force 1 Pixel
NIKE Патики Air Force 1 Pixel
NIKE Патики Air Force 1 Pixel
NIKE Патики Air Force 1 Pixel
NIKE

NIKE Патики Air Force 1 Pixel

код на производ: DQ5570-200
Prosečna ocena:
8.490 MKD
8.490 MKD
5.943 MKD
Заштеда: 2.547 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 42
 • 42.5
 • 43
 • 44
 • 44.5
 • 45.5
 • 3.5
  3.5
 • 4
  4
 • 4.5
  4.5
 • 35
 • 36
 • 36.5
 • 37.5
 • 38
 • 38.5
 • 39
 • 40
 • 40.5
 • 41
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike Air Force 1 PIXEL се lifestyle патики за жени. Кожниот горен дел се прилагодува на вашите стапала и им дава на патиките врвна издржливост. Средниот ѓон е направен од пена и има единица Nike Air за лесна амортизирана поддршка и удобност. Облогата околу глуждот е меко поставена за да додаде уште поголема удобност, додека перфорациите во предниот дел придонесуваат за дишење на патиката. Гумениот ѓон обезбедува оптимална тракција, стабилност при одење и издржливост на патиките. Патиките Nike Air Force 1 PIXEL зрачат со урбан стил и совршено се вклопуваат во различни стилови.
Спецификација:

 • Женски патики
 • Гумен ѓон
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Кожен горен дел

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За жени
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Прикажаните оцени се добиени исклучиво од корисниците кои купиле производ на buzzsneakers.mk.

  • Ангела
   Ангела

   09.03.2023. 14:39
  • Violeta
   Violeta

   07.03.2023. 16:27

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Дуксер FD0106-010
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.090 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL

  слични производи