на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Патики AIR FORCE 1 LV8 2
NIKE Патики AIR FORCE 1 LV8 2
NIKE Патики AIR FORCE 1 LV8 2
NIKE Патики AIR FORCE 1 LV8 2
NIKE Патики AIR FORCE 1 LV8 2
NIKE Патики AIR FORCE 1 LV8 2
NIKE Патики AIR FORCE 1 LV8 2
NIKE Патики AIR FORCE 1 LV8 2
NIKE Патики AIR FORCE 1 LV8 2
NIKE Патики AIR FORCE 1 LV8 2
NIKE

NIKE Патики AIR FORCE 1 LV8 2

код на производ: BQ5485-700
Prosečna ocena:
7.490 MKD
7.490 MKD
7.490 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 33
 • 27.5
 • 28.5
 • 28
 • 30
 • 29.5
 • 31.5
 • 31
 • 32
 • 24
 • 33.5
 • 35.5
 • 35
 • 36.5
 • 36
 • 38
 • 37.5
 • 39
 • 38.5
 • 40
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike AIR FORCE 1 LV8 2 се максимално удобни детски патики за постари момчиња. Модерни, флексибилни и удобни патики кои ќе ги придружуваат вашите секојдневни активности. Горниот дел од велур-кожа нежно се обвиткува околу вашите стапала и ја обезбедува потребната цврстина, удобност и издржливост кои се идеални за стапалата во раст. Единицата Air-Sole ја зголемува удобноста и обезбедува одлично амортизирање. Флексибилниот, функционален ѓон обезбедува совршено прилепување на различни површини и дава сигурност на вашиот чекор. Иднината допрва треба да се пишува, креирајте ја сами во овие патики на Nike, кои лесно се вклопуваат во вашиот спортско-урбан стил.
Спецификација:

 • Детски патики за повозрасни деца
 • Горниште од велур-кожа
 • Air-Sole единица
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За момчиња
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери
  Прикажаните оцени се добиени исклучиво од корисниците кои купиле производ на buzzsneakers.mk.

  • Lidija
   Lidija

   Odlicen

   11.04.2023. 16:04

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Дуксер FD3285-063
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.090 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL

  слични производи