на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Патики Air Force 1 Crater Nn Bg
NIKE Патики Air Force 1 Crater Nn Bg
NIKE Патики Air Force 1 Crater Nn Bg
NIKE Патики Air Force 1 Crater Nn Bg
NIKE Патики Air Force 1 Crater Nn Bg
NIKE Патики Air Force 1 Crater Nn Bg
NIKE Патики Air Force 1 Crater Nn Bg
NIKE Патики Air Force 1 Crater Nn Bg
NIKE Патики Air Force 1 Crater Nn Bg
NIKE Патики Air Force 1 Crater Nn Bg
NIKE

NIKE Патики Air Force 1 Crater Nn Bg

код на производ: DH8695-001
7.490 MKD
7.490 MKD
7.490 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 33
 • 27.5
 • 28.5
 • 28
 • 30
 • 29.5
 • 31.5
 • 31
 • 32
 • 24
 • 33.5
 • 35.5
 • 35
 • 36.5
 • 36
 • 38
 • 37.5
 • 39
 • 38.5
 • 40
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike Air Force 1 Crater Next Nature се детски lifestyle патики за поголеми деца. Првично дизајнирани за кошаркарски терени, денес тие целосно го пренесуваат уличниот стил. Синтетичкиот горен дел совршено меко ги обвиткува вашите стапала, лесен е за одржување, а издржливоста е само една од многуте изведби што доаѓаат во комплет со овој модел. Единицата за ѓон со скриен воздух обезбедува класично амортизирање под нозете, исто како и оригиналниот AF1. Исклучително мека пена во средниот ѓон обезбедува одлично амортизирање. Гумениот ѓон, направен од Nike Grind, рециклиран отпад, се одликува со иконата кружна шема на шарите, првично дизајнирана да го помогне центрифугирањето на кошаркарскиот терен, обезбедувајќи совршено вклопување и сигурна нога.
Спецификација:

 • Детски патики за поголеми деца
 • Врвки
 • Единица со скриен воздушен ѓон
 • Синтетички горен дел
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За момчиња
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Дуксер FD3285-010
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.090 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер DD8637-010
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.790 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL

  слични производи