на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

VANS Патики Classic
VANS Патики Classic
VANS Патики Classic
VANS Патики Classic
VANS Патики Classic
VANS Патики Classic
VANS Патики Classic
VANS Патики Classic
VANS Патики Classic
VANS Патики Classic
VANS

VANS Патики Classic

код на производ: VEYEBWW-BLWM
3.990 MKD
3.990 MKD
3.192 MKD
Заштеда: 798 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 40
  40
 • 40.5
  40.5
 • 41
  41
 • 41.5
  41.5
 • 42
  42
 • 42.5
 • 43
  43
 • 43.5
  43.5
 • 44
  44
 • 44.5
  44.5
 • 45
  45
 • 45.5
  45.5
 • 46
 • 46.5
  46.5
 • 47
  47
 • 47.5
  47.5
 • 48
  48
 • 48.5
  48.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Унисекс патики Vans UA Classic Slip-On се класичен модел на патики со едноставен дизајн, кои се исклучително удобни и практични за секојдневна употреба. Горниот дел на патиките е изработен од платно, кое е прозрачно и издржливо. Овие патики немаат врвки, што ги прави многу практични и лесни за облекување. Влошката е одговорна за удобност, додека рабовите на патиките се обложени со кожа за дополнителна издржливост и удобност. Ѓонот е изработен од гумена текстура „ waffle “ кои обезбедуваат добро држење на различни површини. Со логото на Vans со потпис на страна, овие патики се класичен избор за оние кои сакаат да комбинираат удобност и стил. Тие се совршен избор за секојдневниот стил и за оние кои бараат практични и удобни обувки. Vans UA Classic Slip-On патиките се едноставни, удобни и практични, што ги прави идеален избор за секојдневна употреба.
Спецификација:

 • Унисекс патики
 • Горен дел од платно
 • Гумен ѓон
 • Лесно се облекуваат

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол Unisex
  Бренд VANS
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Патики VN000EYEBLK
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  4.312 MKD
  Заштеда 20%
  5.390 MKD
  големина
  39
  39.5
  40
  40.5
  41
  41.5
  42
  42.5
  43
  43.5
  44
  44.5
  45
  45.5
  4546
  46
  46.5
  47
  47.5
  48
  Sačuvano u omiljne
  Патики VN000EWZBLK
  4.312 MKD
  Заштеда 20%
  5.390 MKD
  големина
  39
  39.5
  40
  40.5
  41
  41.5
  42
  42.5
  43
  43.5
  44
  44.5
  45
  45.5
  4546
  46
  46.5
  47
  47.5
  48
  Sačuvano u omiljne
  Патики VN0A38G1P0S
  4.543 MKD
  Заштеда 30%
  6.490 MKD
  големина
  39
  39.5
  40
  40.5
  41
  41.5
  42
  42.5
  43
  43.5
  44
  44.5
  45
  45.5
  4546
  46
  46.5
  47
  47.5
  48
  Sačuvano u omiljne
  Патики VN0A4UUK6BT
  4.193 MKD
  Заштеда 30%
  5.990 MKD
  големина
  36
  36.5
  37
  37.5
  38
  38.5
  39
  39.5
  40
  40.5
  41
  41.5
  42
  42.5
  43
  43.5
  44
  44.5
  45
  46