на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Патики NMD_V3
Патики NMD_V3
Патики NMD_V3
Патики NMD_V3
Патики NMD_V3
Патики NMD_V3
Патики NMD_V3
Патики NMD_V3
Патики NMD_V3
Патики NMD_V3

Патики NMD_V3

код на производ: GY9522
Šifra proizvođača: LJC54
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

adidas NMD 360 се женски патики, со добропознат изглед и квалитет. Овој модел е нов приказ на NMD линијата на adidas. Горниот дел од мрежа и текстил нежно ги обвиткува вашите стапала, а во исто време и ја обезбедува потребната цврстина. Boost средниот ѓон обезбедува бескрајна удобност, одлично амортизирање и ја враќа енергијата на вашите стапала. Овие патики се одликуваат со плиток профил и благодарение на еластичниот текстил лесно се облекуваат и соблекуваат. Направени од рециклирани материјали, со најмалку 50% рециклирана содржина. Овој производ е само едно од нашите решенија за спречување на користењето на пластичниот отпад. Гумениот ѓон обезбедува одлично прилепување на површина и додава сигурност на вашиот чекор.
Спецификација:

 • Женски патики - lifestyle
 • Најмалку 50% рециклирана содржина
 • Горниште од мрежа и текстил
 • Boost среден ѓон
 • Плиток профил
 • Гумен ѓон

 • КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Дуксер H33587
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.660 MKD
  Заштеда 55%
  3.688 MKD
  големина
  38
  Sačuvano u omiljne
  DOT
  Дуксер DTA231F607-6W
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.755 MKD
  Заштеда 45%
  3.190 MKD
  големина
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер 114755-PL042
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.750 MKD
  Заштеда 55%
  3.890 MKD
  големина
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер IB7404
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.991 MKD
  Заштеда 25%
  3.988 MKD
  големина
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Спреј SV003-SC
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  392 MKD
  Заштеда 20%
  490 MKD
  големина
  NS

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FD5810-200
  9.752 MKD
  Заштеда 20%
  12.190 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  12
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FD5810-001
  10.362 MKD
  Заштеда 15%
  12.190 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  12
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5