на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

adidas Патики Nizza Platform Mid
adidas Патики Nizza Platform Mid
adidas Патики Nizza Platform Mid
adidas Патики Nizza Platform Mid
adidas Патики Nizza Platform Mid
adidas Патики Nizza Platform Mid
adidas Патики Nizza Platform Mid
adidas Патики Nizza Platform Mid
adidas Патики Nizza Platform Mid
adidas Патики Nizza Platform Mid
adidas

adidas Патики Nizza Platform Mid

код на производ: GY9424
5.088 MKD
5.088 MKD
3.816 MKD
заштеда: 1.272 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Одреди величина
 • 44 2/3
  *
 • 45 1/3
  *
 • 46
  *
 • 46 2/3
  *
 • 47 1/3
  *
 • 48
  *
 • 35 1/2
  *
 • 36
  36
 • 36 2/3
  36 2/3
 • 37 1/3
 • 38
 • 38 2/3
 • 39 1/3
  39 1/3
 • 40
 • 40 2/3
  40 2/3
 • 41 1/3
  41 1/3
 • 42
  42
 • 42 2/3
  *
 • 43 1/3
  43 1/3
 • 44
  *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas Nizza Platform Mid се женски lifestyle патики со платформа која комбинира класика и модерни детали. Излезете од стереотипите на секојдневниот живот и погледнете го светот околу вас од повисока перспектива во овие adidas патики на платформа. Горниот дел изработен од платно, нежно ги обвиткува вашите стапала, а во исто време ја обезбедува потребната цврстина. Патиките се одликуваат со полудлабок профил и класични врвки. Црниот бисер над врвките дава возвишен изглед. Безвременската форма на овие патики е форма која ја препознавате и сакате, па нема причина да не ги носите овие патики секој ден, цел ден. Гумениот ѓон на платформа обезбедува одлично прилепување на површина и ве прави да изгледате модерно и привлечно во која било комбинација.
Спецификација:

 • Женски патики – lifestyle
 • Платнено горниште
 • Врвки
 • Полудлабок профил
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За жени
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Дуксер HD2754
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.282 MKD
  заштеда 30%
  4.688 MKD
  големина
  18
  20
  22
  24
  26
  28
  30
  32
  34
  36
  38
  40
  42
  44
  46
  48
  50
  52
  54
  56
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер H33586
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.582 MKD
  заштеда 30%
  3.688 MKD
  големина
  18
  20
  22
  24
  26
  28
  30
  32
  34
  36
  38
  40
  42
  44
  46
  48
  50
  52
  54
  56
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер HL9311
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.990 MKD
  заштеда 20%
  4.988 MKD
  големина
  18
  20
  22
  24
  26
  28
  30
  32
  34
  36
  38
  40
  42
  44
  46
  48
  50
  52
  54
  56
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер GN2954
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.273 MKD
  заштеда 40%
  3.788 MKD
  големина
  18
  20
  22
  24
  26
  28
  30
  32
  34
  36
  38
  40
  42
  44
  46
  48
  50
  52
  54
  56
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер HE6876
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.492 MKD
  заштеда 30%
  4.988 MKD
  големина
  18
  20
  22
  24
  26
  28
  30
  32
  34
  36
  38
  40
  42
  44
  46
  48
  50
  52
  54
  56
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер H34594
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.582 MKD
  заштеда 30%
  3.688 MKD
  големина
  18
  20
  22
  24
  26
  28
  30
  32
  34
  36
  38
  40
  42
  44
  46
  48
  50
  52
  54
  56

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Патики GY4189
  7.910 MKD
  заштеда 20%
  9.888 MKD
  големина
  10
  10-
  11
  11-
  12
  12-
  3
  3-
  4
  4-
  5
  5-
  6
  6-
  7
  7-
  8
  8-
  9
  9-